Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи, форуми » XII Fracht Forum, 20-21 березня
XII Fracht Forum, 20-21 березня

XII Fracht Forum у Сопоті 20-21 березня 2024 року

Форум інтермодального транспорту FRACHT є найбільшою та найважливішою подією індустрії TSL у Польщі протягом 12 років. Це унікальний майданчик для зустрічей найсерйозніших «гравців» ринку вантажних перевезень, особливо у сфері інтермодальних перевезень, і можливість налагодити нові контакти та економічні відносини.

Зростаючий інтерес до конференції протягом багатьох років є результатом не тільки ретельно підібраних тем, участі людей, відповідальних і залучених до визначення стратегічних дій для розвитку нашої економіки, але й успіху у формі впровадження рішень, запропонованих учасників Форуму в економічну практику.

Польська та європейська економіка стикається з новими складними викликами в ці важкі часи. Експерти з Польщі та з-за кордону, представники новообраного парламенту, уряду та органів місцевого самоврядування повинні будуть зіткнутися з актуальними проблемами та вимогами підприємців, які очікують здійснення необхідних інфраструктурних інвестицій та запровадження формальних, правових, економічних та податкових рішень, які сприятимуть до збільшення обсягів перевезень.

Цього разу Форум відбудеться в Сопоті, неподалік від морських портів у Гданську та Гдині, наявність та потенціал яких стають надзвичайно важливими з точки зору можливості збільшення обсягу перевезень. Зараз там зосереджені бізнес-інтереси не лише польських експортерів та імпортерів.

Організатори XNUMX-го Інтермодального транспортного форуму FRACHT: Міжнародна Асоціація Північно-Східної Європи ENEIA та Польсько-Українська Господарча Палата разом із співорганізаторами: Польсько-Азіатська промислово-торговельна палата та Асоціація виробників та Споживачі бобових культур України запрошують до участі у заході.

Розробку програми контролює Програмна рада Форуму під головуванням колишнього віце-прем’єр-міністра та міністра економіки Януша Пєхоціньського.

Відвідайте веб-сайт події.

Версія для друку
Версія для друку