Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Виставки "Gulfood Manufacturing 2019" та "Yammex Middle East 2019" 29-31 жовтня
Виставки “Gulfood Manufacturing 2019” та “Yammex Middle East 2019” 29-31 жовтня

З 29 по 31 жовтня у місті Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) проходитимуть міжнародні виставки “Gulfood Manufacturing 2019” та “Yammex Middle East 2019”, в рамках яких Державна установа “Офіс з просування експорту України” організовує Національні стенди України.

Основна мета участі у виставках – відкриття нових ринків для українських компаній-експортерів та встановлення ділових контактів з метою налагодження довгострокової двосторонньої співпраці.

Для участі експонентів запрошуються компанії-виробники обладнання, приладів та систем керування для переробки та пакування продуктів харчування, інгредієнтів для харчової промисловості, солодощів, кондитерських та шоколадних виробів.

Звертаємо увагу, що 70% вартості стенду фінансується за рахунок державного бюджету України. Учасники самостійно покривають логістичні витрати, витрати на доставку зразків, дизайнерські рішення щодо забудови стендів та додаткове обладнання (інфостійка, стіл, постери тощо).

Ознайомитися з детальною інформацією щодо участі у виставках можна за посиланням: https://bitly.su/8GcxSRY. Реєстрація відкрита до 9 серпня 2019 року.

Контактна особа: Олексій Грушецький – ogrushetsky@epo.otg.ua.

Версія для друку
Версія для друку