Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Виставка супермаркетів APAS SHOW

6-9 травня 2019 року в м.Сан-Паулу відбудеться міжнародна виставка супермаркетів APAS SHOW, яка є однією з найбільших світових виставок у своїй галузі (www.apasshow.com.br). Її площа складає 70000 м2. У 2018 р. у виставці взяло участь 738 експонентів, з яких 200 – іноземні і 60% – виробники та дистриб’ютори харчової продукції та напоїв.
З цього приводу, до Посольства звернулась Бразильська агенція сприяння експорту та інвестиціям APEX-Brasil з проханням розповсюдити інформацію про APAS SHOW серед українських імпортерів харчових продуктів та напоїв і компаній галузі, які можуть бути зацікавлені експонувати свою продукцію на виставці. Після цього APEX-Brasil має відібрати 70 покупців з різних країн, яким буде оплачена участь у виставці.
Профіль покупців має бути: імпортери/трейдери, дистриб’ютори і роздрібні мережі, які зацікавлені в покупці безпосередньо з Бразилії. Бразильська агенція буде віддавати перевагу тим, хто вже імпортує великі обсяги продуктів харчування та напоїв (цукерки, рис, м’ясо, молочні продукти, макаронні вироби, рибу, фрукти, вино, кашасу, мед, соки, желе, каву, серед інших продуктів, які вони мають у супермаркеті). У свою чергу, компанії-експоненти матимуть знижку у розмірі 50% на участь у виставці, однак, їм доведеться сплачувати свої витрати безпосередньо.
Запрошення іспанською та англійською мовами з посиланням для реєстрації можна знайти нижче:

Для міжнародного покупця (англійська мова) – http://arq.apexbrasil.com.br/emails/institucional/2019/06/
Для міжнародного покупця (іспанська мова)- http://arq.apexbrasil.com.br/emails/institucional/2019/10/
Для компаній-експонентів (англійською мовою) – http://arq.apexbrasil.com.br/emails/institucional/2019/08/
Для компаній-експонентів (іспанською мовою) – http://arq.apexbrasil.com.br/emails/institucional/2019/11/

Строк подачі заявок до APEX-Brasil – 6 березня ц.р.

Питання можна задати за електронною поштою apas2019@apexbrasil.com.br.

Версія для друку
Версія для друку