Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Виставка RIGA FOOD 2023, 7-9 вересня

Маємо за честь запросити Вас прийняти участь в роботі Національного стенду України в межах агропродовольчої виставки RIGAFOOD 2023котра відбудеться  79 вересня 2023 р.в м. Рига.

Організаторами стенда виступають Посольство України в Латвійській Республіці, Торговопромислова палата України (Представництво в Латвії)«Торговий дім Україна»також Федерація роботодавців Українисервіс глобалізації українського бізнесу «NAZOVNI»а також Рада експортерів та інвесторів при МЗС України.

RIGAFOOD 202(https://www.bt1.lv/rigafood/rus/– найбільша продовольча виставка регіонув якій традиційно приймають участь країни Балтійського регіону, Скандинавії, Центральної та Східної ЄвропиЗ метою розширення асортименту та пошуку нових направлень спеціалізації, RIGA FOOD відвідують найбільші торгівельні мережі вищевказаних регіонів, зокрема: RIMIMAXIMACASH&CARRYLIDLELVIAUSHANALDI та ін.

Участь в межах Національного стенду України є безкоштовною

Заявку на участь необхідно направити до 15 липня 2023 р. на електронну пошту info@thukraina.com, рекламну продукцію для розміщення на стенді (доставка в м.Рига) до 10 серпня 2023 рФормування, відправка та отримання рекламної продукції узгоджується в робочому порядку

Контактна особа – Представник ТПП України в Латвії Олександр Петров, тел.+3712719220 (WhatsApp, Viber, Telegram).

Також повідомляємо ,що є додаткова можливість оренди площі експозиції для персонального стенду компанії за спеціальними тарифами зі знижкою

За результатами участі у виставці, «Торговий дім Україна» сприяє розвитку та укріпленню отриманих ділових контактів, а також інші послуги по виходу на ринок Європейського Союзу (адаптація товарів та послуг для ринку ЄС, сертифікація продукції та виробництва, реєстрація торгівельних марок та ін.).

Більш детальніше з діяльністю «Торгового дому Україна» Ви можете ознайомитись на нашому сайті www.thukraina.com

Версія для друку
Версія для друку