Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи, форуми » Всеукраїнська виставка-конференція PrivateLabel-2024, до 1 серпня
Всеукраїнська виставка-конференція PrivateLabel-2024, до 1 серпня

Запрошуємо Вас 5-6 вересня на Всеукраїнську виставку-конференцію PrivateLabel-2024 та в зал дискусійних панелей: “Підготовка виробників та мереж до сезону 2024 закупівель продуктової галузі України”.

Реєстрація та деталі за посиланням – https://trademaster.ua/events/conferences/pl

Місце проведення: м. Київ, ACCO International, Проспект Берестейський, 40-Б.

На виставці збереться понад 1000 учасників!
Відвідувачі виставки це власники, генеральні директора, комерційні директори, виконавчі директори, директори з маркетингу, розвитку, національні та регіональні менеджери, керівники департаменту ВТМ та категорійні менеджери, директори із закупівель, директори з продажів

Учасники зможуть відвідати 100 виставкових стенди виробників товарів FMCG рішень та послуг

Спецпроекти конференції:

✳️2 зали конференції 2 дні з виступами провідних рітейлерів та виробників

✳️ Столи переговорів – Для учасників конференції 6 вересня в Києві будуть організовані столи перемовин «постачальник-мережа». Учасники проєкту проведуть переговори з більш ніж 50 українськими та зарубіжними мережами в окремо виділеному залі для переговорів протягом 3-х годин.

✳️ Галерея новинок PrivateLabel провідних постачальників України.

✳️Вручення Національних премій PrivateLabel-2024 – PrivateLabel-2024 – бізнес-нагорода, яка відзначає досягнення виробників та мереж у галузі розвитку СТМ та взаємодії з рітейлерами.

✳️ Цього року на майданчику конференції 6 вересня буде реалізовано 3-й етап Національного проєкту «Підготовка виробників та мереж до сезону 2024 закупівлі продуктової галузі України».

За підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) ми зробили Всеукраїнський Щорічний Захід PrivateLabel-2024  доступним для малих та середніх підприємств України!

Заявка на участь рітейлу у столах перемовинах та дискусійних панелях – http://surl.li/umhiaj

Заявка на участь ММСП виробника в Проєкті “Підготовка виробників та мереж до сезону 2024 закупівель продуктової галузі України”http://surl.li/szyult

Для Вашої участі у конференції доступні такі пакети:

  1. Учасник конференції+виставки –  участь у конференції та столах перемовин, розміщення в каталозі конференції, кава-брейки, обід, фуршет.
  2. Галерея Новинок PrivateLabel-2024 – демонстрація товару на полицях з підсвічуванням, з найвдалішим розміщенням в холі Події.  
  3. Експонент виставки – Ваш стенд у виставковій залі (100 стендів  6 або 9 м.кв) для більш ніж 1000 гостей, ваших потенційних клієнтів.

Для швидкої реєстрації: +38067-502-30-13 (telegram i viber), або тел.+38044-383-50-34

Реєструйтесь та оберіть кращі формати участі в Головному Заході для виробників та рітейлерів України! До зустрічі!

Версія для друку
Версія для друку