Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Відновленно реєстрацію на ХIII щорічну Міжнародну практичну конференцію Food&NonFood Master-2022 9 вересня
Відновленно реєстрацію на ХIII щорічну Міжнародну практичну конференцію Food&NonFood Master-2022 9 вересня

З радістю повідомляємо про відновлення реєстрації на ХIII щорічну Міжнародну практичну конференцію Food&NonFood Master-2022

Дата та місце проведення: 9 вересня 2022р. м. Київ, UBI Конференц Хол, вул. Дорогожицька, 8

Конференція збере понад 350 власників та топ-менеджерів роздрібних мереж України та ближнього зарубіжжя (власників, генеральних, комерційних директорів, директорів з продажу та маркетингу, закупівель, керівників СТМ), Провідні виробники та імпортери FMCG товарів.

Свою участь вже підтвердили такі компанії: ТОВ “Дарпак”, ТД ГАЛКА, Спілка Автоматизаторів Бізнесу, Козуб, Феникс Инвест Трейд, UPECO, КОНСАЛТИНГ ФОР РИТЕЙЛ, GFK, Фокстрот, Kantar. ТОВ “Рибоконсервний завод “Екватор”, VARUS, ТОВ “АПП ТРЕЙД”, ТД Карпатські мінеральні Води, ТОВ “КФ “ДЕСНА”, ТОВ «ЕЛЬГРАФ», ТОВ Штраус Укрїна, ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», ЛотОК, Carlsberg Ukraine, «Мінеральні Води України, Хлібзавод «Рум’янець», Цитрус, ДТ Магнус Трейд, (сети ISEI и BEYOND), ТОВ “Квантум Інтернешенел”, ГК “Снек Продакшен”, Море Пива, Люстдорф, ТОВ Комо Україна, ТзОВ «ГЕРЧАК», ТОВ “ВІТАЛ ФУДЗ”, Comfy, Novus, Львовхолод, Чудо-Маркет

Партнери конференції

Генеральний Партнер з автоматизації та консалтингу – Consulting for Retail
Партнер із автоматизації підприємств – Quantum International
IT Партнер – Спілка Автоматизаторів Бізнесу 
Партнер Каво-Брейків – Jamero
 
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Модератор Микита Котєньов, директор компанії «Мінеральні Води України» – модератор конференції, зал Foodmaster.

Олександр Махорт, директор з продажів в Україні та на міжнародних ринках компанії Upeco – Тема: Шляхи, методи виходу виробників на міжнародні ринки, особливості роботи з локальним ритейлом.

Марина Забарило, Director Consumer Panel, FMCG & Retail Ukraine GfK – Тема: Портрет нового покупця і трансформація FMCG-ринку.

Кирило Єжов, директор з розвитку бізнесу Кантар Україна – Тема: Сучасний роздрібний бренд: як змінилися правила гри у різних каналах взаємодії з покупцями.

Валерій Немиров, Senior Net Revenue and Category Manager: Global (DE, US, APAC) – Тема: Про передовий досвід Henkel в управлінні доходами в різних країнах.

Марина Костроміна, Account Director Kantar в Україні.

Олена Асланова, директоре Проєктного офісу ТОВ «Омега», мережа супермаркетів Varus – Тема: Технології трансформації традиційних моделей магазинів під зміни уподобань споживача. Кейси результативного впровадження.

Олександр Дардалан, Product owner Фокстрот-Binance Pay – Тема: Вихід на нову аудиторію покупців в епоху зростання популярності цифрових активів.

Володимир Адамов, керівник напрямку логістика Consulting for Retail.

Юлія Литвин, менеджерка з клієнтського сервісу Carlsberg Ukraine, і Марія Трамана, провідна фахівниця з клієнтського сервісу Carlsberg Ukraine. – Тема: Адаптація бізнесу до нових умов. Швидке реагування, впровадження змін та перебудова бізнес-процесів у клієнтському сервісі як запорука стабільних ділових відносин та виживання бізнесу під час війни.

Конференція проходитиме паралельно у двох тематичних залах: Food і NonFood. Учасники можуть вільно пересуватися двома залами, відповідно до власних інтересів.

Спецпроекти конференції!

– Столи переговорів – Ви проведете переговори з більш ніж 40 українськими та зарубіжними мережами в окремо виділеному залі для переговорів протягом 2-х годин.

– Галерея новинок провідних постачальників України та зарубіжжя. У рамках конференції проходить спеціальний проект провідних постачальників України та близького зарубіжжя! Кожен учасник – виробник може подати зразки найкращих проектів для представлення на полицях Галереї Новинок.

– Виставка та експозиція рішень та послуг для бізнесу. В рамках Конференції проходить виставка рішень та послуг, а також зразків продукції від виробників та рітейлерів України та ближнього зарубіжжя

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ

Учасники Конференції, які не зможуть бути фізично присутніми на заході, матимуть доступ до онлайн-трансляції, в якій 3 окремі камери та виділений чат забезпечать повний ефект присутності.

БЕЗПЕКА

У випаду повітряної тривоги учасники Конференції будуть евакуйовані до підземного паркингу, яке пристосоване для подібних випадків. Укриття має надійне перекриття з монолітного бетону та обладнане приточно-витяжною вентиляцією й автономним дизель-генератором, санвузлом і кількома евакуаційними виходами.

Умови участі:

Пакет Стандарт – 5000 грн. до 31 липня, після 5500 грн.
Бізнес – 8000 грн. до 31 липня, після 9000 грн.
Преміум 18000 грн. до 31 липня, після 19 300 грн.

Учасникам конференцій TradeMasterGroup надається знижка 10%

*Пакет «Стандарт» доступний лише для компаній виробників, ритейлерів, дистриб’юторів.

Групова участь по пакету Стандарт. Групові ціни без знижок!

4 учасники – 17600 грн.,
6 учасників – 25000 грн.,
9 учасників – 35600 грн.

Реєстрація

З повагаю, Брагина Людмила, телефонуйте за 067-502-30-13

Версія для друку
Версія для друку