Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Семінари, навчання, зустрічі » Вебінари для бізнесу «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!»
Вебінари для бізнесу «Антикризова платформа «Єднаємо регіональний бізнес – перемагаємо разом!»

Організатори: Запорізька ТПП у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Строк реалізації проєкту: 2 місяці

Аудиторія: представники мікро-, малого та середнього бізнесу, органи місцевого самоврядування, що працюють з бізнесом, громадські організації.

Запорізька торгово-промислова палата консолідує регіональний бізнес у знаходженні шляхів вирішення нагальних проблемних питань підприємництва в умовах війни. Адже очевидним і необхідним є запуск потужного економічного фронту в Україні.

З початку військових дій ми тримаємо зв’язок з компаніями – членами Палати, акумулюємо і аналізуємо їх першочергові запити, зокрема у їх числі – потреба у доступі до безкоштовних консультацій і експертної підтримки.

У першу чергу – це роз’яснення податкових змін, що запроваджені в українському законодавстві з метою підтримки економіки, форс-мажорні обставини, трудові правовідносини в умовах війни. Окремий важливий блок – це зміна транспортних потоків та ланцюгів поставок, а відтак – проблемні питання логістики, експорту та імпорту, перебудова ланцюгів доданої вартості

Саме такі основні запити бізнесу стали основою для формування цієї серії тренінгів із залученням провідних українських спікерів.

Участь безкоштовна за умови обов’язкової реєстрації за посиланням:  https://cutt.ly/PFrZMhA

З усіх питань звертайтесь за тел.: +38 050 484 11 97 або oso@cci.zp.ua, начальник УОР та МВ Нагорна Ксенія Олександрівна.

Перелік вебінарів

Версія для друку
Версія для друку