Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Без рубрики » Вебінар "Допомога малому бізнесу в переході до сталої економіки" 27 червня
Вебінар “Допомога малому бізнесу в переході до сталої економіки” 27 червня

Приєднуйтесь до нас 27 червня на вебінарі зі Світовою організацією торгівлі та Міжнародним торговим центром до Дня ММСП 2022 року: Допомога малому бізнесу у переході до сталої економіки. Віртуальний захід відбудеться у понеділок, 27 червня 2022 року, 14:00-15:00 CEST, щоб обговорити важливу роль світової спільноти ММСП у забезпеченні переходу до більш стійкої економіки та визначити важелі дій, які можуть допомогти ММСП досягти цей перехід. Вебінар також розпочне останнє видання Small Business Champions Initiative, глобального змагання з визначення організацій-піонерів, які допомагають ММСП переходити до сталої економіки.

Вебінар включатиме вступні зауваження від Джона Дентона, Нгозі Оконджо-Івеала, генерального директора СОТ, і Памели Коук Гамільтон, виконавчого директора ITC. Бізнес-панельна дискусія на тему «Розширення можливостей ММСП для створення більш стійкої економіки» об’єднає Сандрін Салерно, директор зі сталих фінансів в Женеві, Ерік Черчілль, віце-президент UPS зі зв’язків з громадськістю, Елізу Москолін, виконавчий віце-президент Сейдж та представників мережі чемпіонів малого бізнесу ICC. 

Щоб взяти участь у вебінарі, будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням. Деталі підключення будуть автоматично надіслані на вашу електронну адресу після завершення реєстрації.

Версія для друку
Версія для друку