Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Український експортний тиждень-2019

ТПП України, спільно з Мінекономрозвитку, Мінагрополітики та іншими органами діржавної та місцевої влади згідно доручення Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 за №3617/4/1-19 з 3 по 7 червня 2019 року проводить комплексний захід “Український експортний тиждень – 2019”.

Згідно концепції здійснення цього заходу передбачено проведення “V-го Національного експортного форуму” та Міжнародного аграрного форуму “АГРО 4.0”. Участь у заходах Тижня в цілому братимуть понад 3-х тисяч представників українських експортерів, чисельних міжнародних компаній, іноземного дипломатичного корпусу, наукових експертів тощо.

До уваги учасників форуму будуть представлені різноманітні насичені заходи, які дозволятимуть надати практичні відповіді на більшість питань українських експортерів.

Враховуючи, що форум має статус загальнодержавного, запрошуємо взяти участь у заходах державні підприємства та бізнес-структури регіону, які експортують свою продукцію до країн світу.

Участь у заходах безкоштовна.

Висловлюємо впевненість, що участь у такому маштабному заході дозволить учасникам отримати відповіді на найбільш болючі питання, що стоять  на перепонах експорту товарів національних виробників.

Програми “V-го Національного експортного форуму” та Міжнародного аграрного форуму “АГРО 4.0”

Версія для друку
Версія для друку