Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Українсько-боснійсько-герцеговинський Круглий Стіл
Українсько-боснійсько-герцеговинський Круглий Стіл

14 березня 2019 року в рамках чергової зустрічі українсько-боснійсько-герцеговинського Комітету відбудеться українсько-боснійсько-герцеговинський Круглий Стіл.

Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки економічного співробітництва між Україною та Боснією і Герцеговиною, умови ведення бізнесу в Україні та БіГ, досвід інтеграції до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання. Зокрема, до уваги учасників Круглого Столу буде запропонована презентація основних туристичних напрямків та переваг Боснії і Герцеговини, по завершенні відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та БіГ.

Проект програми заходу станом на 04.03.2019р. додається, уточнену програму заходу та список ділової делегації Боснії і Герцеговини буде надіслано додатково.

До участі у Круглому Столі запрошуються українські компанії, заінтересовані у налагодженні коопераційних стосунків з Боснією і Герцеговиною та виході на балканські ринки, насамперед у таких галузях, як туризм, фармацевтика, гідроенергетика, деревообробка, логістика, аграрний сектор.

Домінуючими статтями експорту з України до БіГ традиційно були вироби з чорних та кольорових металів, зокрема, прокат та вироби з чорних металів, мідь, алюміній та вироби з них, продукція машинобудування тощо. У структурі імпорту з БіГ до України переважає фармацевтична продукція, нафта, продукти її перегонки та вугілля, продукція хімічної промисловості. На даний час обидві країни зацікавлені у розширенні сфери та галузевих напрямків ділової співпраці та освоєнні нових ринків.

Участь у Круглому Столі дозволить представникам українського бізнесу більше дізнатись про цю перспективну балканську країну та її значний економічний потенціал.

Робочі мови заходу – українська та хорватська, переклад забезпечується.

Реєстрація: для участі у Круглому Столі прохання не пізніше 12 березня зареєструватися на сайті ТПП України або за посиланням  РЕЄСТРАЦІЯ .

Дата проведення: 14.03 2019 р. (четвер), 14.00 – 16.00. Початок реєстрації – з 14.30 год

Місце проведення: ТПП України (Київ, вул. Велика Житомирська, 33), к. 401 (4-й поверх).

Вартість участі: 180 грн. (у т.ч. ПДВ), для підприємств – членів ТПП України – 120 грн.

Контакти для отримання додаткової інформації:

ТПП України – тел. (044) 461 98 08, EMail: boi-ier@ucci.org.ua (Ольга Бондаренко)

Програма: детальна програма заходу та список ділової делегації БіГ будуть повідомлені найближчим часом.

Версія для друку
Версія для друку