Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Українсько-болгарський Бізнес Форум 18 жовтня 2019
Українсько-болгарський Бізнес Форум 18 жовтня 2019

18 жовтня 2019 року в м. Варна (Республіка Болгарія) за підтримки Посольства України в Болгарії та низки болгарських компаній відбудеться Українсько-Болгарський бізнес Форум. Українсько-болгарський захід планується провести в готелі «RosslynDimyatHotelVarna» (111 бул.Княз Борис І, м.Варна) з 9.00 до 13.00.

На сьогодні між Україною та Республікою Болгарія створені сприятливі передумови для реалізації національних економічних потенціалів і атмосфера партнерських та довірливих взаємин позитивно впливає на економічну взаємодію і перспективи зростання торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

Метою даного заходу є подальше формування партнерських взаємовідносин, розвиток торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва з Республікою Болгарія.

У даному заході візьмуть участь як вітчизняні, так і іноземні компанії.

Посольство України готове надати сприяння в організації ділових зустрічей в рамках Форуму. Контактнаособа: радник з економічних питань ПУ – Рустам Аждар, e-mail: rustam.azhdar@mfa.gov.ua, моб.тел.: +35 989 5077580.

Версія для друку
Версія для друку