Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Українсько-австрійський економічний форум
Українсько-австрійський економічний форум

У місті Відні 20 травня 2019 року відбудеться Українсько-австрійський економічний форум.

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

  • Торговельно-економічне та інвестиційне співорбітництво з українськими регіонами.
  • Співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Виходячи з викладеного під час форуму українським учасникам з регіонів надається можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал регіонів своїх територій, регіональні програми розвитку, регіональні інвестиційні проекти, а представникам ділових кіл – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

Надано проект програми для розгляду та надання пропозицій щодо участі делегації, а також виступів і презентацій українських учасників заходу в рамках тематичних панелей форуму.

Пропозиції щодо складу делегацій, презентацій  і виступів просимо надати до 15 березня цього року для своєчасного надання узагальненої інформації австрійській стороні.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі 3000 грн за кожного учасника.

Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгово-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Робочі контакти щодо участі делегацій регіону в Українсько-австрійському економічному форумі пропонуємо підтримувати з координатором заходу від ТПП України – керівником дирекції міжнародного співргобітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем: bgn-jer@ucci.org.ua

 

Версія для друку
Версія для друку