Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Українсько-Австрійський бізнес-форум, 29 травня
Українсько-Австрійський бізнес-форум, 29 травня

Запрошуємо Вас на Українсько-Австрійський бізнес-форум, який за попередніми домовленостями відбудеться 29 травня 2023 року у місті Львів, Україна (попередньо планувався 23.05, але переносено австрійською стороною).
Цей захід є спільною ініціативою Федеральної Палати Економіки Австрії, Торгово-промислової палати України, Торгового відділу Посольства Республіки Австрія в Україні та Посольства України в Австрії.
Метою форуму є обмін інформацією про економічну ситуацію та умови ведення бізнесу в Україні та Австрії, підтримка під час війни та відбудови України, а також встановлення прямих ділових контактів між потенційними партнерами з обох країн.
Ключові теми обговорення включають будівництво, аграрний сектор, енергозбереження, машинобудування, переробка відходів, інвестування в нерухомість, банківсько-фінансовий та страховий сектор.
У програмі заходу передбачено виступи високопосадовців та експертів, а також можливості для мережевого зв’язку та побудови корисних зв’язків. Подія буде проводитися з синхронним англійсько-українським перекладом.
Не пропустіть цю унікальну можливість дізнатися більше про перспективи українсько-австрійського співробітництва та знайти нових бізнес-партнерів.
Реєстрація розпочинається о 09:00 годині. Деталі щодо місця проведення та розкладу заходів будуть надані додатково.
Попередній проєкт програми у вкладенні.
РЕЄСТРАЦІЯ – https://forms.gle/SX77gMBB1Nq3tSp69
Участь українських компаній є безкоштовною за умови попередньої реєстрації!

ПРОГРАМА – Programm Wirtschaftsforum UA

Запрошуємо до участі бізнес-спільноту!
Контакти в ТПП України:
Вольф Карина, kos-ier@ucci.org.ua
Данік Дарʼя,  ddv-ier@ucci.org.ua

Версія для друку
Версія для друку