Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Туніський інвестиційний форум – 2019
Туніський інвестиційний форум – 2019

На адресу Посольства України в Туніській Республіці надійшов лист від Державного агенства Тунісу з заохочення іноземних інвестицій щодо організації, за підтримки Міністерства розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва Тунісу, поведення 20-21 червня ц.п. міжнародного заходу “Туніський інвестиційний форум – 2019”

Державне агенство запрошує представників ділових кіл України взяти участь у згаданому заході, що проводиться на щорічній основі. Зазначається, що організатори намагалтимуться якомога ширше розкрити тему інвестиційних можливостей Тунісу, як регіональному, так і глобальному контекстах. Доповідачі матимуть можливість розповісти про досвід інвестування в економіку Тунісу. Крім того, буде проведено низку тематичних панелей щодо інвестиційних можливостей у наступних сферах: цифрові технології, фармацевтика, агробізнес, авомобільна та авіаційна промисловість.

Участь у форумі стане слушною нагодою для встановлення ділових контактів та визначення перспективних напрямків співробітництва в інвестиційній сфері.

Форум відбудеться у столичному готелі “Laico”. З інформацією щодо форуму та реєстрації можна ознацомитися на відповідному сайті: http://www.tunisiainvestmentforum.tn/En/home_46_19. Можливо також звзатися з координаційним центром за електронною адресою: tif.tunisia@fipa.tn.

Версія для друку
Версія для друку