Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Тристоронній бізнес-форум Молдова-Румунія-Україна
Тристоронній бізнес-форум Молдова-Румунія-Україна

Запрошуємо Вас прияняти участь у Тристоронньому бізнес-форумі Молдова-Румунія-Україна, що відбудеться 30 травня 2019 року та стане ключовим компонентом в Міжнародному інвестиційному форумі м.Кишинева.
Захід організовано Торгово-промисловою палатою Республіки Молдова, за підтримки муніципалітету Кишинева та проекту ЄС Business INN Moldova (EEN).
Це найважливіший транскордонний форум в країні, який демонструє конкретні можливості, а також представлення законодавчих та економічних стимулів для іноземних підприємців.
Дана подія буде проходити з місткою бізнес-програмою, під час якої будуть висвітлені та обговорені актуальні теми для бізнесу трьох країн. Форум завершиться засіданням B2B
сесії, для розвитку ділових відносин між іноземними делегатами та потенціалом місцевих партнерів.
У рамках Міжнародного інвестиційного форуму м.Кишинева буде організована виставка молдавської продукції, інструмент для просування місцевих товарів і послуг, а також встановлення спільних контактів між місцевим та іноземним бізнесом.
Як продовження, 31 травня 2019, для представників румунської та української делегацій будуть організовані візити до молдавських компаній.

Для отримання підтверджень та додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з Торгово-промисловою палатою Промисловості Республіки Молдова, пані Родіка Димітріу (Ms. Rodica Dimitriu), відділ міжнародних відносин, тел. +373 22 22 13 19, e-mail: rodica.dimitriu@chamber.md

Версія для друку
Версія для друку