Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Третій Тбіліський Форум Шовкового Шляху 22-23 жовтня 2019
Третій Тбіліський Форум Шовкового Шляху 22-23 жовтня 2019

22-23 жовтня 2019р. у м. Тбілісі відбудеться Третій Тбіліський форум Шовкового Шляху «Партнерство для глобальної взаємодії».

Організаторами форуму виступають Уряд Грузії, Міністерство економіки та сталого розвитку та Міністерство закордонних справ Грузії.

Форум слугує міжнародною платформою для багатостороннього діалогу на високому рівні між високопосадовцями, бізнесменами та лідерами спільнот для обговорення важливих питань стосовно торгівлі та ділової комунікації, дослідження проблем, з якими стикаються країни уздовж Нового Шовкового Шляху, який поєднує Схід і Захід, та пошуку спільних рішень в інтересах регіонів та світової економіки.

1-й День форуму буде присвячено обговоренню спектру питань, пов’язаних з торгівлею, штучним інтелектом, транспортом та енергетикою, які будуть опрацьовуватись в окремих дискусійних групах.

2-й день Форуму буде присвячено приватному сектору економіки та інвестиційним можливостям в Грузії. На полях форуму будуть проходити також різні паралельні заходи з актуальних питань сьогоденності. Більш детально ознайомитися з програмою та тематикою заходу, а також зареєструватися для участі можна на офіційному сайті форуму за посиланням http://www.tbilisisrf.gov.ge/. Реєстрація здійснюється до 12.10.2019р. Робочі мови – грузинська та англійська із синхронним перекладом. Організатори форуму забезпечують всі необхідні трансфери, обіди та вечері у дні проведення заходу. Всі інші пов’язані з участю витрати (переліт, готель, страхування тощо) учасники оплачують самостійно. Громадянам України для відвідання Грузії віза не потрібна, достатньо мати закордонний паспорт.

Програма Форуму

Версія для друку
Версія для друку