Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Семінари, навчання, зустрічі » Тренінг «Сертифікація виробництва за міжнародним стандартом GlobalG.A.P.» 7-8 грудня
Тренінг «Сертифікація виробництва за міжнародним стандартом GlobalG.A.P.» 7-8 грудня

Шановні панове,

Проєкт Міжнародного Торгового Центру (ІТС) «Сприяння виходу МСП плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» та Вінницька торгово-промислова палата запрошують українських виробників свіжої плодоовочевої продукції до участі у тренінгу, присвяченому особливостям впровадження міжнародного стандарту GlobalG.A.P. 

Дати:   7 – 8 грудня, 2021 р. 

Місце проведення:   Вінницька ТПП, м. Вінниця, вул. Соборна, 67, конференц-зал

Програма тренінгу (додається) передбачає теоретичну і практичну частину.  

Протягом першого дня, 7 грудня, учасники дізнаються про основні принципи та складові стандарту GlobalG.A.P., завдання для впровадження вимог GlobalG.A.P. для виробників свіжої продукції, а також про процедуру отримання сертифікату. 

На другий день, 8 грудня, заплановано відвідання ТОВ «ОРГАНІК-Д» https://organic-d.com.ua, яке за підтримки Проєкту ІТС пройшло сертифікацію GlobalG.A.P. у 2020 році. Під час візиту учасники зможуть ознайомитися з об’єктами, підготовленими та організованими відповідно до вимог стандарту. 

Мета тренінгу – презентувати систему правил та принципів стандарту GlobalG.A.P.; пояснити основні завдання сертифікації для виробників свіжої продукції; розповісти, навіщо і як сертифікувати виробництво, які переваги можна отримати завдяки такому сертифікату; на практиці ознайомити учасників з об’єктами, підготовленими та організованими відповідно до вимог стандарту GlobalG.A.P. 

В якості тренера виступить Ніна Дмитраш, консультант із питань сертифікації виробництва за стандартом GlobalG.A.P., яка має великий досвід консалтингової роботи з українськими підприємствами. 

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/WTLvQxM 

Для отримання додаткової інформації запрошуємо звертатися: 

Лариса Кащина, Вінницька ТПП: (067) 4301319, larisa@org.cci.vn.ua 

Володимир Раков, проєкт ІТС: (067) 4822114 

Ганна Сирчина, проєкт ITC: (067) 2909661, hsyrchyna@intracen.org 

Версія для друку
Версія для друку