Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Послуги » Захист бізнесу » ТРЕНІНГ для керівників та фахівців підприємств аграрного сектору та виробництва харчових продуктів
ТРЕНІНГ для керівників та фахівців підприємств аграрного сектору та виробництва харчових продуктів

Шановні керівники підприємств аграрного сектору та виробництва харчових продуктів!

Вінницька торгово-промислова палата запрошує Вас взяти участь у тренінгу, присвяченому підготовці Вашого підприємства до державних перевірок, які ведуться Держпродспоживслужбою у відповідності до Плану державних перевірок, затвердженого в установленому порядку.

Тренінг проводиться на виконання завдань підвищення обізнаності та реалізації прав бізнесу при взаємодії з контролюючими органами у сфері безпеки продуктів харчування відповідно до вимог чинного законодавства України та Угоди про асоціацію з ЄС, зменшення рівня корупції при здійсненні перевірок уповноваженими органами державної влади в рамках проекту за підтримки Посольства Нідерландів, який ГО “Аналітичний центр Аграрного союзу України” впроваджує у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України згідно меморандуму про співпрацю.

Після проходження тренінгу керівники та провідні фахівці підприємств аграрного сектору та виробники харчових продуктів будуть ознайомлені з сучасними засадами та останніми тенденціями в реформуванні вітчизняного законодавства у сфері державного нагляду та контролю, масивом законодавчо-нормативних актів, вимоги яких підлягають перевірці, правами та обов‘язками бізнесу при здійсненні перевірок. Слухачі отримають кваліфіковану допомогу у складанні плану підготовки власного бізнесу до перевірки. Також буде надана інформація про механізми та інструменти, які ведуть до зниження ступеню ризику господарської діяльності, з яким пов‘язана частота державних перевірок.

З огляду на обставини тренінг буде проведений в дистанційному режимі 28 травня 2020 року о 10-00 годині. Просимо повідомити про бажання взяти участь у тренінгу за адресою travel@cci.vn.ua або novaenergy78@gmail.com (вказавши: ПІП, регіон, організація, посада, ел.пошта, вайбер), встановити у себе на мобільних або стаціонарних пристроях сервіс ZOOM та підключитися до групи за посиланням, яке буде надіслано всім зареєстрованим учасникам перед початком заходу. Програма заходу, адаптована до роботи в дистанційному режимі, також буде надіслана зареєстрованим учасникам. Участь у тренінгу безкоштовна.

По закінченню тренінгу учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу з підготовки підприємства до державних перевірок.

Версія для друку
Версія для друку