Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи, форуми » Трейд місія до США, до 15 липня
Трейд місія до США, до 15 липня

Спільно із стратегічними міжнародними партнерами Washington Institute for Business, Government and Society, Economy of Trust Ukraine, Inc. (США), Клуб Мерів і Агенція розвитку UMEDA запрошує своїх членів та український бізнес у Трейд місію до США!

Торговельна місія “Відродження України” розроблена та буде проведена з метою об’єднання американського та українського бізнесу, муніципалітетів, академічних кіл та урядових організацій для сприяння відновленню та реконструкції України з акцентом на зусиллях, що докладаються для забезпечення доброчесності в майбутньому країни.

Торговельна місія відбудеться 23-26 вересня у Вашингтоні, округ Колумбія. Основною метою місії буде обговорення та реалізація конкретних кроків на шляху до етичного і економічного майбутнього України та її народу через налагодження міжмуніципального, бізнес та державно-приватного партнерств. Це буде досягнуто шляхом сприяння знайомству між американськими та українськими учасниками та забезпечення досягнення конкретних результатів шляхом продовження співпраці як зараз, так і після війни.

Інформацію про трейд-місію можете знайти на нашому сайті.

Зі списком запрошених, над розширенням якого ще працює команда співорганізаторів, ви можете ознайомитись за посиланням.

УВАГА! 

·       Всі заходи, заплановані у місії, є закритими і доступні лише членам української делегації та американським учасникам за запрошеннями чи квитками.

·       На місію буде відібрано лише обмежену кількість громад, компаній та проєктів. Пріоритет мають члени Економічних Союзів, партнери та спонсори, а також клієнти Ukrainian Development Alliance

·       Зареєстровані до 15 липня 2024 року зможуть прийняти участь в основному відборі членів делегації, який відбудеться до 01 серпня 2024 року. Основний склад делегації буде подаватись на отримання візи у серпні. Ті, хто зареєструється пізніше, отримуватимуть візу самостійно.

·       Організатори не покривають витрат на проїзд, проживання, тощо. Участь бізнесу супроводжується сплатою організаційного збору.

Детальніше про Ваші можливості, умови та додаткову інформацію Ви можете, зареєструвавшись за посиланням .

З попередньо проведеними Трейд місіями ви можете ознайомитись на сайті Агентства розвитку UMEDA про ТОКІО та НІДЕРЛАНДИ.

З повагою,

Команда Клубу Мерів та UMEDA

Версія для друку
Версія для друку