Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Торговельна місія до Туреччини
Торговельна місія до Туреччини

Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної прогдукції (згідно пункту 8 заповненої анкети), відвідування виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів.

Програма проведення Торговельної Місії розрахована на 4 дня, а саме:

  1.  день – прибуття до Туреччини, поселення у готелі
  2.  день – проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємствами
  3.  день – відвідування виставки/ виробничих підприємств
  4.  день – повернення до України

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок та трансфер аеропорт-готель-виставковий комплекс-аеропорт забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачуютоься безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній Прогамі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету (див.додаток) та надіслати її до вказаної дати на адресу Офісу.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торговельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у програмі:

  • До участі у програмі запрошуються представники підприємств України бажано зі знанням англійської мови (німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі/імпорту товарів.
  • Від підприємства передбачена участь одного представника фірми
  • Важливо уникнення відмов щодо участі у програмі торговельної місії після подання анкети до Офісу торгового аташе та узгодження цієї анкети турецькою стороною.

Перелік виставок

Анкета

Генеральне Консульство Турецької Республіки в Одесі

Офіс Торгового Аташе

ntk/^ (+38 048) 722 70 05/722 71 07, офіс: (+38 048) 722 24 14

вул. Жуковського, 23, оф.406, 65045 Одеса-Україна

odesa@ticaret.gov.tr

Версія для друку
Версія для друку