Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Календар міжнародних заходів/подій » Торговельна Місія до Туреччини 2020
Торговельна Місія до Туреччини 2020

Протягом останніх років Уряд Турецької Республіки спільно зі спілками експортерів традиційно в рамках деяких виставкових заходів проводять програми Торговельних Місій.

Програма Торговельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експорптерами відповідної продукції (згідно пункту 8 заповненої Анкети), відвідування виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів.

Програма проведення Торговельної Місії розрахована на 4 дня, а саме:

  1. день – прибуття до Туреччини, поселення у готелі
  2. день – проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємствами
  3. день – відвідування виставки/виробничих підприємств
  4. день – повернення до України

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок та транфер аеропорт-готель-виставковий комплекс-аеропорт забезпечує турецька сторона.

Витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачується безпосередньо представниками українських компаній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету (див.додаток) та надіслати її до вказаної дати на адресу нашого Офісу.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу торгівельної місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

Важлива інформація для компаній, які братимуть укчасть у програмі:

  • До участі у програмі запрошуються представники підприємств України бажано зі знанням англійської мови (німецької чи французької), вповноважених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі/імпорту товарів.
  • Від підприємства передбачена участь одного представника фірми.
  • Важливо! Для уникнення відмов щодо участі у програмі торгівельної місії після подання Анкети до Офісу торгового аташе та узгодження цієї Анкети турецькою стороною.

Перелік виставок

Анкета

Генеральне Консульство Турецької Республіки в Одесі

Офіс Торгового Аташе

тел.(+38 048) 722 70 05/722 71 07

факс: (+38 048) 722 24 14

e-mail: odesa@ticaret.gov.tr

Версія для друку
Версія для друку