Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Торговельна місія до Чеської Республіки 7-11 жовтня 2019 року
Торговельна місія до Чеської Республіки 7-11 жовтня 2019 року

У контексті опрацювання питання здійсненняв 2019 році торговельної місії до Чеської Республіки (ЧР) на виконання Плану заходів з реалізації домовленостей, досягнутих під час 8-го засідання Українсько-чеської змішаної комісії з економічного, промислового і науково-технічного співробітництва (доручення Віце-прем’єр-міністра України В.Є. Кістіона за № 26887/1/1-18 від 24.07.2018 р.), пропонуємо планувати цей західна період проведення Міжнародної машинобудівної виставки (ММВ) у м. Брно (https://www.bvv.cz/en/msv/msv-2019/https://www.bvv.cz/en/msv/msv-2018/) – найбільшого галузевого виставкового заходу у регіоні Центральної та Східної Європи (7-11 жовтня 2019 р.). Паралельно з ММВ проходитимуть міжнародні виставки технологій та обладнання у галузі охорони навколишнього середовища (ENVITECH) та транспорту і логістики.

З огляду на це до складу української делегації доцільно було б включити компанії, які спеціалізуються на виробництві обладнання, компонентів та матеріалів для машинобудування, електротехнічної, гірничодобувної, металургійної галузей, холодильної техніки та систем кондиціонування, гідравлічної техніки тощо. Слід також брати до уваги, що традиційно на виставці в Брно значну увагу приділяють питанням автоматизації та діджиталізації технологічних процесів, впровадженню інноваційних ідей, ІТ-рішень та продуктів в галузі машинобудування.

Українські компанії, які увійдуть до складу делегації, також можуть розглянути можливість участі безпосередньо у згаданих виставкових заходах. За інформацією організаторів ММВ, до 31.03.2019 р. діють спеціальні пільгові умови оплати оренди площі та інших послуг, з якими можна ознайомитися за посиланням: https://www.bvv.cz/en/msv/online-application-forms/.

Доцільно було б також розглянути можливість створення колективної національної експозиції на виставці, що позитивно вплинуло б на імідж держави, сприяло б зменшенню видатків українських учасників та більш ефективному представленню ними власної продукції. 

У рамках ММВ, участь в якій, як правило, беруть високі представники уряду ЧР, топ-менеджери з Чехії та інших країн, передбачається щільна програма супровідних заходів, одним з яких є проведення 7-8 жовтня 2019 р. коопераційної біржі у форматі «B2B» під назвою «Контакт-Контракт». Участь у цьому заході для компаній є безкоштовною за умови завчасної реєстрації, яка, за інформацією організаторів (регіональної ТПП у м.Брно), стане доступною на початку квітня.

Умови участі залишаться незмінними у порівнянні з минулим роком (https://cc2018.b2match.io/).

Посольство також пропонує розглянути можливість проведення в рамках торговельної місії інформаційно-іміджевого заходу для представлення умов ведення бізнесу в Україні, презентації одного з регіонів (наприклад, Дніпропетровської області), створення додаткового майданчику для встановлення контактів українського та чеського бізнесу.

Версія для друку
Версія для друку