Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Торгова місія до Ізраїлю
Торгова місія до Ізраїлю

Розпочато реєстрацію українських виробників у секторі агро, продуктів харчування та напоїв у Торгову місію до Ізраїлю

ЄБРР, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, запрошує українські малі та середні підприємства в сеторі агро, продуктів харчування та напоїв, зареєструватися на конкурсний відбір для участі у Торговій місії до Ізраїлю, яка пройде за підтримки Офісу з просування експорту України та Мінекономрозвитку.
Коли: 24-26 червня 2019 року
Де: м.Тель-Авів, Ізраїль

Пріоритетні продукти: м’ясо, птиця (готові продукти, морожене та субпродукти), молочні продукти, морозиво, яйця, мед, риба, філе з риби, продукти з риби та ракоподібні, рослинні олії, злаки, пшениця, борошно, крохмаль кукурудзяний, клейковина, хлібобулочні та кондитерські вироби, желатин, какао та вироби з какао, горіхи, спеції, насіння, консерви з м’яса, овочі (свіжі, консервовані та приготовлені), екстракт солодовий, кетчуп та домашні соуси, соки, плодове пюре, вина ігристі та виноградні, напої та ін.
Десять (10) компаній буде обрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору. Перевага буде надаватись компаніям, які мають сертифікат кошерності.

Учасники місії отримають:

  • Індивідуально організовані в2в зустрічі, заплановані консалтинговою фірмою Atid Edi (www.atid-edi.com), яка з 1991 року спеціалізуються на встановленні бізнес контактів для іноземних компаній в Ізраїлі; Участь українських компаній фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР;
  • Вивчення торгових можливостей Ізраїлю на місці;
  • Тренінг з ведення переговорів у форматі в2в;
  • Аналіз торгових можливостей в Ізраїлі та рекомендації щодо виходу на ізраїльський ринок;
  • Візити на ізраїльські підприємства для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізуються ЄБРР

Учасники самостійно покривають лише витрати на переліт, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

РЕЄСТРАЦІЯ – до 24 квітня 2019 року включно: https://preview.mailerlite.com/s6y6l2

Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР: ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.

Торгова місія організовується за підтримки Офісу з просування експорту України та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

_______

Лишились запитання? – Звертайтесь:

Ірина Онікієнко

Організатор і керівник торгової місії, Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.

ionikienko@fsr.org.ua

Версія для друку
Версія для друку