Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Торгівельна Місія до Туреччини 22-25 червня
Торгівельна Місія до Туреччини 22-25 червня

22-25 червня 2021 року у м.Ізмір (Туреччина) за підтримки Уряду Турецької Республіки спільно зі спілками проходитиме Торгівельна Місія в рамках 16 міжнародної виставки сільського господарства та тваринництва “AGROEXPO” (https://en.agroexpo.com.tr).

Програма Торгівельної Місії передбачає проведення двосторонніх зустрічей з турецькими виробниками/експортерами відповідної продукції (згідно пункту 8 заповненої анкети), відвідування виставки та деяких місцевих підприємств-виробників за кошти організаторів.

Програма проведення Торгівельної Місії розрахована на 4 дні, а саме:

  1.  день – прибуття до Туреччини, поселення у готелі
  2.  день – проведення двосторонніх зустрічей з турецькими підприємцями
  3.  день – відвідування виставки/виробничих підприємств
  4.  день – повернення до України

Так, витрати на проживання у готелі, сніданок забезпечує турецька сторона, витрати на дорогу (переліт Україна-Туреччина-Україна) оплачується безпосередньо представниками українських комапній, що прибудуть до Туреччини.

Для участі у зазначеній Програмі представникам українських компаній достатньо заповнити в електронному вигляді Анкету та надіслати її до вказаної дати на адресу Офісу. Останній термін подачі заповнених анкет до Офісу – 8 червня 2021 року.

Звертаємо особливу увагу на те, що всі поля Анкети мають бути заповненими. Остаточне рішення щодо включення українських представників підприємств до складу Торгівельної Місії з покриттям витрат по перебуванню в Туреччині приймає турецька сторона.

Важлива інформація для компаній, які братимуть участь у програмі:

  • До участі у програмі запрошуються представники підприємств України, які планують імпортувати продукцію (достовірна інформація стосовно імпорту повинна бути вказана в Анкеті) та вповновежених ухвалювати рішення щодо операцій із закупівлі,імпорту товарів (по 1 одному представнику від фірми) бажано зі знанням англійської мови (німецької чи французької). Максимальна кількісьть учасників від однієї країни 5.
  • Важливо уникнення відмов щодо участі у програмі торговельної місії після подання анкети до Офісу торгового аташе та узгодження цієї Анкети турецькою стороною.
  • Звертаємо увагу, що у випадках, коли буде зареєстровано недостатньо іноземних учасників, програма Торговельної Місії може бути скасована. Виходячи з цього, викуп авіаквитків просимо здійснювати лише після отримання схвалення Вашого звернення на участь з боку організаторів.
  • Просимо ознайомитись із правилами, опублікованими Генеральним управлінням цивільної авіації під час епідемії Covid-19, які застосовуються під час поїздок до Туреччини.

Офіс Торгового Аташе

Генерального Консульства Турецької Республіки в м. Одесі

Тел.  : (+38 048) 722 70 05/722 71 07 

Факс: (+38 048) 722 24 14

odesa@ticaret.gov.tr

 

 

 

Версія для друку
Версія для друку