Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Семінари, навчання, зустрічі » <strong>Запрошуємо на сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості». Старт - 27 вересня!</strong>
Запрошуємо на сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості». Старт – 27 вересня!

Відома народна мудрість каже: вік живи  вік учись. І нині у складні часи так важливо вдосконалювати свою кваліфікацію. Тому що саме зараз понад усе необхідно значно підвищити витривалість і здатність виживати й адаптуватись до будь-яких умов. Особливо важливо це для тих, хто вже має за своєю спиною професійні здобутки та відповідальність за справу й людей. Тоді, зустрічаючи нові виклики, ви зможете розширити особистий простір і збудувати платформу для нових перемог. 

У нерухомості таким інструментом для розвитку професіоналів на ринку вже кілька років є єдиний в Україні Сертифікаційний курс (https://commercialproperty.ua/news/kalendar-meropriyatiy/real-estate-development-8-intake/) «Девелопмент нерухомості». Реєстрація на новий набір (другий у 2023 році й восьмий загалом) уже стартувала. Заняття ж розпочнуться 27 вересня 2023 року й триватимуть до 27 січня 2024 року. За цей час слухачі відвідають 5 навчальних модулів із теорією, практикою, індивідуальними завданнями й інтерактивними груповими заняттями, проперті-турами та розробкою навчальних і реальних проєктів. Графік – зручний для працюючих професіоналів, адже навчання відбуватиметься по одному модулю на місяць – три або чотири повні дні з захопленням однієї суботи. 

Унікальна особливість курсу полягає в тому, що кожен здобуде не лише нові знання та практичні навички, а й матиме можливість поспілкуватися з практиками топкомпаній на ринку нерухомості. А розуміючи, що найкращий вчитель – це життя, cлухачі відвідають об’єкти девелопменту, реконструкції або відновлення нерухомості. Саме тут на прикладах реальних реалізованих проєктів вони зможуть поставити конкретні запитання представникам девелоперських і керівних компаній та заслухати рекомендації, а головне  дізнатися, як працювати з помилками та вирішувати їх.

Сертифікаційний курс «Девелопмент нерухомості» – це не лише теорія, а дуже багато практики. Та головне, що кожен охочий пройде шлях створення об’єкта нерухомості від А до Я, застосовуючи отримані знання з вибору земельної ділянки, розроблення концепції, складання бюджету, підготовки маркетингової cтратегії тощо у процесі розроблення та захисту випускного проєкту.

Гайда з нами, й ти зможеш досягти більшого!

Контакти організаторів:

  • Освітня платформа CP School: school@c-p.com.ua, +38 (097) 265 04 36, +38 (063) 641 53 18 (Telegram, WhatsApp)

  • «Міжнародний інститут бізнесу»: ocenka@iib.com.ua, +38 (067) 819 07 17
  •  
Версія для друку
Версія для друку