Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Спеціальна програма стажування Міністерства торгівлі США
Спеціальна програма стажування Міністерства торгівлі США

Інформуємо, що Міністерством торгівлі США оприлюднено інформацію про проведення 17-31 серпня 2019 року чергового навчального купсу Спеціальної програми бізнес стажувань SABIT (Special American Business Training Program) « Інновації та ефективність у агробізнесі».

Основною метою програми є ознайомлення учасників зі сферою агро бізнесу в США. Програма розрахована на два тижні. Перший тиждень буде присвячений навчанню і включатиме заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, між культурних переговорів та управління, як для відповідних галузевих асоціацій, так і для представників бізнесу. Програмою також передбачено проведення зустрічей з представниками американських аграрних компаній та асоціацій.

Умови участі: конкурсний відбір, витрати за переліт, проживання та добові покриваються американскою стороною. Учасник, в разі затвердження його кандидатури, особисто несе витрати тільки за візовий збір.

Вся інформація щодо участі та анкета розміщені на сайті: https://cutt.ly/SyNGtC.

Версія для друку
Версія для друку