Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Розгортання стратегії та управління підприємством в стилі Lean 21 лютого 2020
Розгортання стратегії та управління підприємством в стилі Lean 21 лютого 2020

Вінницька торгово-промислова палата запрошує візяти участь у

Практичному семінарі для керівників

«Розгортання стратегії та управління підприємством в стилі Lean»

21.02.2020 о 10:00

Основні теми та акценти семінару:

1. Коротко про основне: Хосін канрі – стратегія на одному аркуші.

Хосін канрі – це метод стратегічного управління компанією, в процесі реалізації якого встановлюються напрямки діяльності підприємства, цілі й інструменти для їх досягнення, що сприяє залученню керівників і персоналу у вироблення спільного бачення і загального плану дій. Хосін канрі іноді також розглядається як процес розгортання політики. Це 7-ступеневий процес планування, коли стратегічні цілі повідомляються всій компанії, а потім реалізуються. Система Хосін канрі виникла в післявоєнній Японії та поширилася і отримала визнання в США і по всьому світу.

Перш за все, Хосін канрі це інструмент, що зв’язує макро і мікро рівні організації. Хосін канрі допомагає побачити самий верхній рівень цілей компанії, працюючи на мікрорівні, і в той же час розуміти можливості, творчий потенціал і проблеми мікро-рівня, перебуваючи на найвищих рівнях управління.

Основною з умов реалізації політики Хосін канрі є створення документа, в якому фіксуються результати процесу розробки стратегії компанії. Для цього в системі Хосін застосовують такий інструмент, як «Х-матриця», яка дає можливість представити весь процес розробки стратегії на одному аркуші паперу.

2. Набір інструментів ефективного Lean-лідера.

Отримання лідерських навичок, що необхідні для підтримки “здоров’я” організації не потребує залучення дороговартісних консультантів, достатньо низки простих та дієвих кроків, щоб створити міцну систему управління в режимі реального часу. За допомогою цих інструментів багато лідерів змогли вивести свої компанії на новий рівень розвитку, досягти доти небаченої прибутковості та забезпечити своєму бізнесу перші позиції на ринку.

Створення середовища для співпраці між керівництвом та колективом – це кропітка праця, але тільки так можливо забезпечити ефективний процес зростання та утримання досягнутого результату.

Семінар проведуть фахівці компанії BOEX Group (Business & Operational Excellence) які мають багаторічний досвід роботи в провідних компаніях та яскраві практичні кейси.

Семінар відбудеться за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна,68, конференц-зал.

Вартість участі у семінарі становить: 1500 грн з особи при оплаті до 15 лютого та 1800 грнпісля 15 лютого. Для підприємств – членів Вінницької ТПП діє знижка 20%

Довідки за телефонами: (0432) 520712, 525962

e-mail: travel@cci.vn.ua

посилання для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1JkRcUj9cZd3VRbcmkXZc0sJ1HZYc1vrZ42nAeC8fvuY/edit

План Семінару

Версія для друку
Версія для друку