Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Робоча поїздка до регіону Фтіотіда
Робоча поїздка до регіону Фтіотіда

Грецька сторона зацікавлена у розвиткові двосторонньої співпраці в сферах експорту/імпорту сільськогосподарської продукції, добрив, с/г техніки і туризму.

Місцева влада готова підтримати українських інвесторів, зацікавлених взяти участь у розбудові туристичного порту міста Камена Вурла.

Мери міста Ламія Е.Караїскос і міста Камена Вурла І.Сікіотіс звернулися з проханням щодо сприяння у налагодженні співробітництва з українськими містами, які у перспективі налаштовані підписати угоди про побратимство (довідкові матеріали про м.Ламію і м.Камена Вурла додаються).

Окремо з Митрополитом Фтіотіди Симеоном і очільниками регіону було обговорено питання участі України в урочистих заходах святкування у березні 2021 року 200-річчя грецької революції, а також проведення заходів у м.Одесі, де у 2014 році була заснована грецька таємна національн0-визвольна організації “Філікі Етерія”.

За підсумками відвідання табору відпочинку “Свята Катерина” Митрополії Фтіотіди, Митрополит Симеон підтримав пропозицію щодо оздоровлення українських дітей у таборі після відновлення його роботи, зупиненої у зв’язку із карантинними заходами.

Економічне і гуманітарне співробітництво українських областей з регіоном Фтіотіда є перспективним з огляду на його зручне географічне розташування між Афінами і Салоніками (наявність міжнародних аеропортів), морську інфраструктуру тощо.

Версія для друку
Версія для друку