Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Публічна дискусія «Потенціал укладання угоди про вільну торгівлю з Індонезією», 10 березня
Публічна дискусія «Потенціал укладання угоди про вільну торгівлю з Індонезією», 10 березня

Запрошуємо Вас приєднатися до  публічної дискусії «Потенціал укладання угоди про вільну торгівлю з Індонезією»Запрошення на публічну дискусію_10.03.2023

Подія відбудеться 10 березня о 14:00 на платформі Zoom.  

Україна продовжує активну торговельну політику, незважаючи на загрози та виклики, пов’язані з повномасштабною війною. Індонезія є однією з країн, з якими Україна веде активні консультації щодо укладання угоди про вільну торгівлі (УВТ). 

Метою заходу є поширення результатів моделювання соціально-економічних наслідків укладення потенційної угоди про вільну торгівлю з Індонезією та сприяння прийняттю рішень у сфері економічної політики на основі фактологічних даних. Ми сподіваємось, що цей захід допоможе всім зацікавленим сторонам у формуванні їх позиції щодо переговорного процесу та у підготовці до відкриття нових ринків. 

Під дискусії Вероніка Мовчан, директор з наукової роботи ІЕД,  презентує результати аналізу торговельних бар’єрів між Україною та Індонезією та моделювання наслідків укладення УВТ з Індонезією з використанням прикладної моделі загальної рівноваги для України.  

Дослідження здійснене командою Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». 

Щоб зареєструватися перейдіть за посиланням: https://forms.gle/wB9puqWc2CTNDdga9

Версія для друку
Версія для друку