Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Проєкт «B2B Matchmaking Україна-Бельгія»
Проєкт «B2B Matchmaking Україна-Бельгія»

Сьогодні бельгійські підприємці шукають майбутні можливості для відновлення України та спільної участі з українськими підприємцями в міжнародних донорських ініціативах, які вже формуються провідними світовими фондами.

Проєкт «B2B Matchmaking Україна-Бельгія» був започаткований незадовго після початку повномасштабного вторгнення з метою підтримки торгово-промислових палат та підприємців під час війни.

Ініціатором проєкту виступає компанія Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland за фінансової підтримки фламандського уряду. У рамках зазначеної ініціативи, що координується Торгово-промисловою палатою Антверпен-Ваасланд (регіон Фландрія) Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland у тісній співпраці з Торгово-промисловою палатою України, планується організація прямих ділових контактів між бельгійськими та українськими підприємцями.

Українські компанії, які бажають почати співпрацю з Бельгією, мають заповнити інформацію про профіль своєї компанії (посилання на форму нижче). На основі наданих заповнених профілів компаніями з обох сторін будуть формуватися потенційні контактні пари, організовуються прямі зустрічі між бізнесами за підтримки та сприяння палат з обох сторін.

Найбільш привабливими сферами є:

  • продукти харчування;
  • текстильні вироби;
  • ІТ-послуги;
  • вироби з дерева;
  • хімічна промисловість.

Якщо ви готові виходити на бельгійський ринок або знайти нових партнерів, заповнюйте форму за посиланнямhttps://forms.gle/qFyjXmfk6dVhNN8H7

Заявки приймаються до 10 вересня 2023 року!

 УВАГА! З-поміж усіх заявок буде обрано лише 10 профілів компаній, які найкраще презентували свій бізнес, заповнивши форму, та є найбільш перспективними для співпраці з Фламандським регіоном.

Контактні особи в ТПП України:

Валерія Забашта (+380503664997, zva-zed@ucci.org.ua)

Карина Вольф (+380671122041, kos-ier@ucci.org.ua)

Версія для друку
Версія для друку