Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Міжнародні проекти » Proyecto Eu4Business – Connecting Companies
Proyecto Eu4Business – Connecting Companies

 

EU4Business: Connecting Companies – яким керує EUROCHAMBRES та фінансується ініціативою EU4Business Європейського Союзу. Проект розробляється в рамках Східного партнерства з метою поглиблення та зміцнення відносин між Європейським Союзом (ЄС), його державами-членами та його шістьма східними сусідами (Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Молдовою та Україною).

Проект EU4Business спрямований на підтримку сталого економічного розвитку та створення робочих місць у країнах Східного партнерства, допомагаючи МСП розвиватися, особливо шляхом сприяння збільшенню торгівлі, заохочення іноземних інвестицій та зміцнення ділових зв’язків з компаніями ЄС.т, яким керує EUROCHAMBRES та фінансується ініціативою EU4Business Європейського Союзу. Проект розробляється в рамках Східного партнерства з метою поглиблення та зміцнення відносин між Європейським Союзом (ЄС), його державами-членами та його шістьма східними сусідами (Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Молдовою та Україною).

Офіційна торгово-промислова палата Замори бере участь у цьому проекті разом із Торгово-промисловими палатами Вальядоліда в Іспанії та Вінницької торгово-промисловою палатою й Хмельницькою торгово-промисловою палатою в Україні в проекті EU4Business: Підключення компаній, що керується EUROCHAMBRES та фінансується EU4Business ініціатива Європейського Союзу.

Метою проекту є сприяння розвитку стійких та справедливих моделей економічного зростання в країнах Східного партнерства, які можуть залучити більше інвестицій та покращити соціально-економічні умови та можливості працевлаштування для громадян. Аналогічно, він має на меті підтримати потенціал виноробних організацій для підтримки компаній у покращенні інтернаціоналізації МСП у Східній асоціації, експортних можливостей та доступу до нових ринків. Допомога зосереджена на винному секторі, одному із секторів з найбільшим потенціалом для експорту до ЄС та внутрішньорегіональної торгівлі у Східному партнерстві. Зокрема, це означає підтримку розвитку якісних бізнес-мереж, включаючи надання відповідних зв’язків та послуг підтримки для МСП.

Серед численних заходів, проведених протягом проекту, ми виділяємо наступне:

– Навчальний візит з 8 по 11 жовтня 2021 року асоціацій, організацій та компаній українського виноробного сектору до провінцій Вальядолід та Самора в Іспанії.

– Навчальний візит з 18 по 22 жовтня 2021 року асоціацій, організацій та компаній виноробного сектору підприємства до Вінницької та Хмельницької областей України.

– Вебінари 24 листопада (огляд виноробних регіонів), 25 листопада (філософія виробництва вина) та 26 листопада (презентація назв вин), 2021 року.

Так само в рамках проекту були створені такі документи та послуги:

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації про це, зв’яжіться з нами за телефоном 980 530 050 або електронною поштою на cexterior@camarazamora.com, (0432) 520712, travel@cci.vn.ua

Ви можете отримати більше інформації про програму Eu4Business – Підключення компаній за цим посиланням

Версія для друку
Версія для друку