Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Підтримка інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур 16 квітня
Підтримка інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур 16 квітня

Шановні керівники підприємств!

Запрошуємо Вас на інформаційний вебінар «Підтримка Європейським інвестиційним банком інвестиційних проєктів у сфері вирощування та переробки зернових і олійних культур», який відбудеться 16 квітня 2021р. о 10:00 на платформі Zoom, програма заходу додається.

Під час заходу будуть представлені можливості кредитування бізнесу в рамках спільного Проекту України та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) «Основний кредит для аграрної галузі – Україна». У рамках Проекту ЄІБ надав Україні позику у розмірі 400 млн євро для кредитування підприємств, що провадять діяльність у створенні ланцюжків доданої вартості зернових, олійних культур та аквакультури/рибальства, для підвищення конкурентоспроможності продукції українських виробників на національних і міжнародних ринках.

Захід проходить рамках реалізації проєкту «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» / UAFA ТА» за підтримки Агенції регіонального розвитку Вінницької області та інформаційної підтримки ТТП Вінницької області.

Чому участь у цьому Проекті може бути цікавою для Вас?

На кредит можуть розраховувати малі та середні підприємства (не більше 3000 працюючих), що займаються не тільки виробництвом, й переробкою, збутом зазначеної продукції, а також логістикою, постачанням ресурсів, техніки та послуг.

Фокус на інвестиційному кредитуванні. Ключові параметри проектів для інвестиційного кредитування:

  • строк кредитування – до 10 років. Такого на українському кредитному ринку не пропонує ніхто для агробізнесу.
  • максимальний̆ розмір проекту – до 50 млн євро (еквівалент);
  • максимальний̆ розмір фінансування коштами ЄІБ – до 50% вартості інвестиційного проекту, до (еквівалент) 25 млн євро;
  • можливість рефінансування минулих витрат за проектом за період до одного року;
  • приваблива відсоткова ставка: хоча вона самостійно визначається кожним банком-учасником Проекту, але ЄІБ вимагає, щоб банки-учасники надавали вигоду (шляхом зниження ставки) щонайменше на 1%.

Можливість надання частини кредитування в рамках Проекту у вигляді кредитування постійного обігового капіталу строком від 2 років

Ви отримаєте репутаційні вигоди від співпраці з Європейським інвестиційним банком. Добра репутація – це капітал, що підвищує конкурентоспроможність Вашого бізнесу.

Це перший випадок, коли допомогу українському  сектору рибного господарства передбачили у міжнародній фінансовій програмі, що підтверджує високий потенціал сектору. 

Для участі в інформаційному семінару просимо Вас зареєструватися до 13 квітня включно за посиланням: https://forms.gle/9EziNpFdGZQ3MaZKA

Параметри підключення на платформі Zoom 16 квітня, 10:00-12:00: https://us02web.zoom.us/j/83102349836

Meeting ID: 831 0234 9836

За детальною інформацією щодо роз’яснень звертайтесь в Агенцію, контактна особа Гижко Наталія та Оксана Бондар, тел. 0948775724, (0432)575724, e-mail: ardvin.org@gmail.com.

Версія для друку
Версія для друку