Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Послуги » Захист бізнесу » Орієнтовний план роботи комітетів підприємців при ТПП України в 2019 році
Орієнтовний план роботи комітетів підприємців при ТПП України в 2019 році

 

 

Орієнтовний план роботи комітетів підприємців при ТПП України в 2019 році

 

 

 

 

Комітет підприємців АПК

Спільне засідання з Комітетом з електронних комунікацій «Впровадження сучасних інформаційно-комунікативних технологій у сільському господарстві» лютий

Юхновський О.І.,

Коляденко В.А.

Навчальна програма для мікровиноробів за підтримки проекту KVP Ukraine лютий Юхновський О.І.
Круглий стіл «Колективна власність на землю, землекористування у масивах сільськогосподарських земель та запобігання рейдерства в аграрній сфері» березень Юхновський О.І.
Круглий стіл «Про Наказ Мінагропроду №491 «Про затвердження ветеринарно-санітарних вимог для потужностей (об’єктів) з виробництва продуктів бджільництва» березень Юхновський О.І.
Національний медовий форум вересень Юхновський О.І.
V Національний виноробний форум листопад Юхновський О.І.

 

Комітет з електронних комунікацій

Підготовка дорожньої карти реалізації положень Меморандуму про співробітництво у сфері забезпечення кіберзахисту між ТПП України та Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України 1 березня Коляденко В.А.
Участь у роботі Координаційної Ради з організації виконання положень Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки, схваленої розпорядженням КМ України від 17 січня 2018р. N67-р. протягом року Коляденко В.А.
Участь у роботі з гармонізації міжнародних та європейських стандартів (електромагнітної сумісності, радіообладнання, провайдерів трастових послуг) протягом року Коляденко В.А.
Продовження роботи з реалізації проекту створення Електронної ТПП як інструменту взаємодії системи палат з підприємцями і державними структурами та інтегрованої до державної програми «Електронне урядування» протягом року Коляденко В.А.
Участь у підготовці проекту Закону України «Про цифрову економіку України» протягом року Коляденко В.А.
Організація і проведення міжнародного форуму «Цифрова Україна – SWITCH ON YOUR BUSINESS травень Коляденко В.А.
Організація та проведення форуму «Кібербезпека- захисти свій бізнес» 2 жовтня Коляденко В.А.
Організація і проведення «Місяць кібербезпеки відмінна можливість підвищення обізнаності суспільства і бізнесу в питаннях кібербезпеки української держави» жовтень Коляденко В.А.
Круглий стіл «Електронні довірчі послуги-основа безпеки цифрового бізнесу» ІV квартал Коляденко В.А.

 

Комітет підприємців малого і середнього бізнесу

Круглий стіл «Ефективні інструменти для виходу українського малого та середнього бізнесу на ринки ЄС» 26 лютого Биковець В.М.
Основні проблеми розвитку МСБ в Україні березень Биковець В.М.
Про стан реформування дозвільної системи в сфері господарської діяльності червень Биковець В.М.
Про стан реформування системи державного нагляду (контролю) в сфері господарської діяльності вересень Биковець В.М.
Про стан кредитування та інші форми підтримки МСБ в Україні грудень Биковець В.М.

 

Комітет підприємців у сфері енергоефективності

Участь в науково-практичній конференції в м. Суми 28 лютого Басок Б.І.
Про Методику розділення витрат при когенераційному виробництві електричної та теплової енергії І квартал Басок Б.І.
Про розробку стратегії теплозабезпечення населених пунктів України ІІ квартал Басок Б.І.
Про масштабне використання індивідуальних теплових пунктів в комунальній теплоенергетиці ІІ квартал Басок Б.І.
Про проект Закону України «Про теплопостачання» ІІІ квартал Басок Б.І.
Про проект Закону України «Про конкуренцію у сфері теплопостачання населених пунктів України» (недискримінаційне підключення до теплових мереж. Стан та проблеми виконання) ІІІ квартал Басок Б.І.
Про імплементацію в Україні енергетичного законодавства ЄС в сфері енергоефективності будівель і споруд ІV квартал Басок Б.І.
Про енергоаудит (енергоменеджмент) та проведення енергомоніторингу і сертифікації (паспортизації) будівель. Оцінка можливості створення навчально-методичних курсів енергоаудиторів при ТПП України з використанням науково-технічної та експериментально-практичної бази і фахівців Інституту технічної теплофізики НАН України та ТПП України ІV квартал Басок Б.І.

 

Комітет виробників будматеріалів та з питань будівництва

Виїзне засідання в рамках ХХХІІ виставки будівництва, матеріалів і нових технологій «Ваш дом, Одесса» 21-23 лютого Салій І.М.
Участь в ІІ Міжнародній конференції в м. Суми «Залучення малого та середнього бізнесу до впровадження інноваційних енергоефективних технологій і матеріалів у сферу житлово-комунального господарства та муніципальних послуг. Енергозбереження – 2019» 28 лютого Салій І.М.
Проведення Форуму енергоефективних технологій та будівництва в рамках Спеціалізованої виставки «KharkivBuild&Energy 21-23 березня

Салій І.М.,  

Харківська ТПП

Проведення круглого столу спільно з Київською обласною ТПП І півріччя

Салій І.М., 

Київська обласна ТПП

 

Комітет підприємців ринку фінансових послуг та з питань соціальної відповідальності бізнесу

Про зміст діяльності ТПП України в межах Глобального договору ООН для популяризації корпоративної соціальної відповідальності І квартал Лиховид О.Е.
Напрацювання функцій координаційного центру «Трудові резерви» для надання допомоги підприємствам щодо забезпечення їх якісно підготовленими кадрами ІІ квартал Лиховид О.Е.
Про заходи, які направлені на протидію запровадженню другого рівня пенсійного забезпечення ІІІ квартал Лиховид О.Е.
Розробка та впровадження програми фінансового просвітництва ІV квартал Лиховид О.Е.

 

Комітет підприємців з питань природокористування та охорони довкілля

Круглий стіл «Про проект постанови КМ України «Порядок здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря» 26 лютого Куруленко С.С.
Круглий стіл «Закони України «Про стратегічну екологічну оцінку» та «Про оцінку впливу на довкілля».  Досвід впровадження» ІІ квартал Куруленко С.С.
Круглий стіл «Угода про асоціацію між Україною та ЄС – торгівля та довкілля» ІІІ квартал Куруленко С.С.
Круглий стіл «Закон України «Про засади моніторингу звітності та верифікації викидів парникових газів». Практика впровадження» ІV квартал Куруленко С.С.
Засідання робочої групи «Бізнес-ініціативи з економічних важелів скорочення викидів парникових газів (імплементація Паризької угоди)» ІV квартал Куруленко С.С.
Участь у Міжнародному форумі зі сталого розвитку бізнесу GREEN MIND -2019 ІV квартал Куруленко С.С.

 

Комітет підприємців з податкових питань

Тематичні вебінари/круглі столи з податкових питань протягом року Михайленко Д.О.
Конференція «Преференціальні торгові угоди» дата проведення визначається Михайленко Д.О.
Організація зустрічей для обговорення податкової реформи за участю представників Мінфіну, Мінекономіки, профільних комітетів ВР України протягом року Михайленко Д.О.

 

Комітет з питань охорони здоров’я та фармації

Державно-приватне партнерство – обговорення питань та напрацювання плану дій щодо практичної допомоги компаніям сектору охорони здоров’я Управлінням економічного співробітництва МЗС України березень Страшний В.В.
Про клінічні дослідження виробів медичного призначення в Україні червень Страшний В.В.
Про проблеми законодавчого забезпечення логістики лікарських препаратів, які закуповуються за бюджетні кошти, вивчення постанови №622 КМ України у форматі антимонопольного законодавства України вересень Страшний В.В.
Про правове забезпечення ризиків інтелектуальної власності та міжнародного партнерства, захист активів і комерційної таємниці грудень Страшний В.В.

 

Комітет підприємців туристично-готельної індустрії

Про внесення змін до Закону України «Про туризм» (питання ліцензування туристичних операторів, турагентів і туристичних гідів) лютий Шаповалова А.В.
Про консолідовану участь туроператорів і компаній в міжнародних туристичних виставках в Берліні, Шанхаї, Барселоні та Лондоні березень Шаповалова А.В.
Конференція-виставка та круглий стіл «Індустрія туризму в малих містах – можливості, пріоритети, проблеми та перспективи» (спільно з асоціацією малих міст України) квітень Шаповалова А.В.
Про внесення змін до Закону України «Про туризм» (порядок роботи з ваучерами, які підтверджують перебування іноземного туриста на території України, страхування туристів та туристичного збору) травень Шаповалова А.В.
Актуальні питання державно-приватного партнерства в сфері туризму червень Шаповалова А.В.
Питання щодо створення туристичної презентаційної панелі туристичних маршрутів, рекреаційних зон та ділових заходів на виставці Імпорт ЕКСПО в Шанхаї (листопад 2019р.) липень Шаповалова А.В.

 

Комітет з питань промислової модернізації

Про заходи з підтримки експорту машинобудівної продукції квітень Власюк В.С.
Про спрощення підключення підприємств до енергомереж травень Власюк В.С.
Про перспективи розвитку технологічних центрів в Україні червень Власюк В.С.
Про концепцію експортних переробних зон. Чи потрібні вони Україні? вересень Власюк В.С.
Обговорення законопроекту «Про експортно-кредитне агентство» жовтень Власюк В.С.
Про використання можливостей Угоди про вільну торгівлю з ЄС для модернізації промисловості України листопад Власюк В.С.
Про модернізацію промисловості України і підготовку трудових ресурсів грудень Власюк В.С.

 

Комітет підприємців сфери транспорту

Про зміни до Наказу Міністерства транспорту України від 20.08.2004р. №757 щодо удосконалення системи оформлення, видачі, використання та обліку дозволів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом І півріччя Гриненко В.І.
Про налагодження ритмічної роботи працівників ДФС в пунктах пропуску на державному кордоні України та запровадження процедур спільного митного контролю І півріччя Гриненко В.І.
Обговорення проекту Постанови КМ України «Про затвердження Порядку проведення початкового та періодичного навчання працівників суб’єктів міжнародних перевезень пасажирів та вантажів» для реалізації вимог Хартії Якості ЄКМТ І півріччя Гриненко В.І.
Обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання роботи таксі, легкових автомобілів на замовлення та інформаційно-диспетчерських служб» (реєстр.№3107) ІІ півріччя Гриненко В.І.
Про зміни до спільного наказу МОЗ та МВС щодо проведення медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів ІІ півріччя Гриненко В.І.
Розгляд питань щодо перспектив мультимодальних перевезень при курсуванні міжнародним коридором Європа-Кавказ-Азія (TRACECA) як альтернативних маршрутів в обхід Росії для українських автомобільних та залізничних перевізників ІІ півріччя Гриненко В.І.

 

Комітет з питань розвитку економічної конкуренції

Обговорення проекту «Концепція державної політики розвитку та захисту конкуренції в Україні» січень-лютий Сапєгін С.В.
Обговорення проекту розпорядження «Про запровадження Порядку погодження Правил професійної етики у конкуренції» лютий-березень Сапєгін С.В.
Проведення експертизи ключових законопроектів, які розглядаються Верховною Радою України протягом року Сапєгін С.В.
Проведення експертизи ключових нормативно-правових актів, що розробляються Кабінетом міністрів України протягом року Сапєгін С.В.
Обговорення пропозицій щодо вдосконалення законодавчого забезпечення розвитку економічної конкуренції та формування рекомендацій і пропозицій органам державної влади протягом року Сапєгін С.В.
Моніторинг стану проблем розвитку економічної конкуренції в регіонах України для організації ефективної взаємодії з профільними органами виконавчої влади протягом року Сапєгін С.В.

 

Авіаційний комітет

Обговорення проекту Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2019-2021 роки з реалізації Національної транспортної стратегії України на період до 2030 року» І квартал Дихне Є.Г.
Обговорення проекту Наказу Державної авіаційної служби України «Авіаційні правила України». Доступ на ринок послуг з наземного обслуговування в аеропортах І квартал Дихне Є.Г.
Програми розвитку аеропортів на період до 2023 року (оновлення Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року) І квартал Дихне Є.Г.
Авіаційні правила щодо регулювання експлуатації безпілотних повітряних суден (АПУ-107) ІІ квартал Дихне Є.Г.
Про забезпечення публікації наборів даних, віднесених до відкритих даних у сфері інфраструктури (внесення змін до Закону України «Про державну статистику для забезпечення публікації наборів даних, віднесених до відкритих даних у сфері інфраструктури» ІІ квартал Дихне Є.Г.
Про системи рамкових стандартів із забезпечення безпеки та сприяння глобальній торгівлі (впровадження стандартів ІКАО та Всесвітньої митної організації в частині розробки нормативно-правового акту «Системи рамкових стандартів із забезпечення безпеки та сприяння глобальній торгівлі» (SAFE) та запровадження інституту авторизованого економічного оператора для безпеки всього логістичного ланцюга вантажів та пошти й спрощення процедур пересування пасажирів ІІІ квартал Дихне Є.Г.
Про проект Закону України «Про мультимодальні перевезення» IV квартал Дихне Є.Г.

 

Комітет з питань оборонно-промислового комплексу

Кредитування підприємств-виконавців ДОЗ. Проблематика та шляхи вирішення.

Доопрацювання проекту Закону України «Про об’єкти критичної інфраструктури та їх захист»

І квартал Ясинський О.О.

Проблематика та осучаснення правил інноваційної діяльності в сфері ОПК.

Захист інтелектуальної власності у виробництві продукції оборонного призначення.

Обговорення проекту Закону України «Про особливості перетворення державних унітарних комерційних підприємств оборонно-промислового комплексу в акціонерні товариства та їх приватизації»

ІІ квартал Ясинський О.О.

Імпортозаміщення: шляхи подолання проблем.

Нова редакція проекту Закону України «Про державне оборонне замовлення»

ІІ квартал Ясинський О.О.
Проблеми переходу від радянських військових стандартів з розроблення та поставлення на виробництво озброєння, військової та спеціальної техніки до національних: шляхи їх вирішення ІІІ квартал Ясинський О.О.

Рада генеральних конструкторів. Оновлення складу та покращення ефективності роботи.

Фонд розвитку критичних технологій

ІV квартал Ясинський О.О.
Підготовка та подання до КМ України проекту Закону України «Про захист осіб та майна» (замість базового Закону України «Про охоронну діяльність») І-ІІ півріччя Ясинський О.О.
Підготовка та подання до КМ України проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» І-ІІ півріччя Ясинський О.О.
Подання до КМ України клопотання про доручення Мінекономіки спільно з МВС, Державним комітетом з праці України та Антимонопольним комітетом України затвердити Методику формування мінімальних цін на послуги охорони та безпеки, що надаються суб’єктами охоронної діяльності недержавного сектору І-ІІ півріччя Ясинський О.О.

 

Комітет з питань підприємництва в сфері житлового та комунального господарства

Семінар для інженерів технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна 6 лютого Міхайліді П.М.
Всеукраїнська конференція з питань регулювання ріелтерської діяльності квітень Міхайліді П.М.
Обговорення концепції регулювання діяльності «управителів» ІІ квартал Міхайліді П.М.
Про створення системи громадського контролю в ЖКГ ІІ квартал Міхайліді П.М.
Про заходи з підвищення енергоефективності в ЖКГ, вдосконалення системи державного регулювання сфери теплопостачання ІІ-ІV квартал Міхайліді П.М.
Аналіз застосування податкового законодавства в сфері ЖКГ ІІ-ІV квартал Міхайліді П.М.
Проведення Всеукраїнської конференції з питань ЖКГ ІІ-ІV квартал Міхайліді П.М.

 

Дати засідань орієнтовні і можуть уточнюватись.

За довідками звертатись за тел.: (044) 584 28 31 ( Олександра Грицак)

Версія для друку
Версія для друку