Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Семінари, навчання, зустрічі » Онлайн майстер-клас «Логістика та експорт в США для малого та середнього бізнесу» 3 жовтня 2020
Онлайн майстер-клас «Логістика та експорт в США для малого та середнього бізнесу» 3 жовтня 2020

3 жовтня 2020 р. (дата визначена бізнес-тренером) в рамках «Школи експорту» при ТПП України відбудеться онлайн майстер-клас «Логістика та експорт в США для малого та середнього бізнесу».

Цілі тренінгу: учасники отримують готовий алгоритм  по оптимізації логістики при експорті продукції до США та Канади, самостійно розробляють тактику підготовки продукції до перевезення, навчаються  готувати і перевіряти документи, опановують критерії оцінки транспортування, досліджують як планувати доставку та прогнозувати терміни перевезення і процес доставки та митного оформлення в США та Канаді.

Тренінг проводить Михайло Дубенський, сертифікований бізнес-тренер (сертифікат ТПП України),спікер в логістичних школах Kyiv Logistics School і Logistic Network. Має 20 років досвіду роботи в міжнародних вантажних перевезеннях усіма видами транспорту.

Майстер-клас відбудеться за допомогою площадки ZOOM (посилання направляється після реєстрації https://2event.com/ru/events/1860820#/

Вартість участі для членів палати 480 грн (вкл.ПДВ.).

Контактна особа в ТПП України: Забашта Валерія (0503664997, zva-zed@ucci.org.ua ).

Версія для друку
Версія для друку