Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Онлайн-конференція: «Україна-Індонезія: можливості ділової співпраці» перенесено
Онлайн-конференція: «Україна-Індонезія: можливості ділової співпраці» перенесено

РЕЄСТРАЦІЯ https://forms.gle/twJAxzcmrnZAP24G7 (натиснути для відкриття реєстраційної форми)

В рамках проведення Четвертої міжурядової українсько-індонезійської Комісії з економічного та технічного співробітництва, ? о 10:00 відбудеться Онлайн-конференція: «Україна-Індонезія: можливості ділової співпраці».

Організаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України та Індонезійська торгово-промислова палата. Форум відбудеться за активної підтримки Посольств обох країн.

Програма заходу передбачає пленарну частину та роботу в трьох секціях, а саме транспортно-логістичні питання, сільське господарство та продовольчий сектор, а також енергетика.

Формат заходу – онлайн.

Мова – англійська.

Від індонезійської сторони участь у форумі братимуть офіційні та ділові кола.Детальний список індонезійських компаній буде опрелюднено найближчим часом.

Учасникам форуму надаватимуться корисні інформаційні матеріали про особливості торговельного та інвестиційного співробітництва з Індонезією

Контактні особи в ТПП України: Анна Любима тел.: +380955466509, email: dept.ier@gmail.com, Валерія Забашта +380503664997, valeryz.2393@gmail.com.

З питань акредитації преси прохання звертатися ел. поштою: press@ucci.org.ua   

Індонезія є найбільшою економікою в Південно-Східній Азії та членом Великої двадцятки (G20).
Основними експортними товарами Індонезії є: каучук, текстильні товари, пальмова олія та її похідні, какао та кава, тропічні фрукти, риба та морепродукти, меблі та товари лісового господарства, а також різні готові та упаковані продукти харчування. Індонезія потребує українських зернових, молочних продуктів та ягід, органічної продукції, зернобобових культур. Також острів Балі є найпопулярнішим напрямком в країні серед українських туристів. Двосторонній товарообіг між Україною та Індонезією 2021 року перевищив 1,01 млрд дол. США.

Версія для друку
Версія для друку