Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Семінари, навчання, зустрічі, конференції » Навчання у сфері публічних закупівель
Навчання у сфері публічних закупівель

Зважаючи на постійне реформування законодавства у сфері публічних закупівель та з вступом у дію нової редакції Закону «Про публічні закупівлі» з 19 квітня 2020 року проводити спрощені закупівлі Прозорро може тільки Уповноважена особа. А з 1 січня 2022 року Уповноважена особа буде проводити всі закупівлі.

Згідно з 2 абзацом частини восьмої статті 11 нової редакції Закону 1 січня 2022 року – проходження тестування на веб-порталі для уповноваженої особи з метою підтвердження свого рівня володіння необхідними знаннями у сфері публічних закупівель буде обов’язковим.

Зважаючи на вище викладене та з огляду на важливість та необхідність підтримки компетентності фахівців, які здійснюють проведення процедур закупівель у вашій установі, повідомляємо про формування та проведення семінарів з питань публічних закупівель на базі Вінницької ТПП на регулярній основі.

Вартість участі в навчанні складає 2100 грн з особи, враховуючи ПДВ та включає консультації під час проведення курсів, забезпечення нормативно-правовою літературою, кави-брейк та повноцінні обіди.

Для дитячих будинків та інтернатів вартість навчання становить 1500 грн з особи.

По завершенню навчання видається Сертифікат.

Графік проведення навчань на 2022 рік:

  • 03 – 04 березня

Вартість участі у навчанні в режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom складає 1500 грн з особи та включає консультації під час проведення курсів.

Орієнтовна програма навчання фахівців у сфері публічних закупівель

Лектор – Кіт Віктор Миколайович

Форма заявки

Послуга надається відділом організаційного розвитку та комунікацій.
E-mail: travel@cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-07-12

Версія для друку
Версія для друку