Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Міжнародний проект з інтеграції України до ринку ЄС спільно з ТПП Латвії 2021 (IV-й квартал) – 2022 (ІІІ-й кв.) рр.
Міжнародний проект з інтеграції України до ринку ЄС спільно з ТПП Латвії 2021 (IV-й квартал) – 2022 (ІІІ-й кв.) рр.

Торговопромислова палата України висловлює Вам свою повагу і інформує, що 28 січня п.р. відбудеться наступний етап проекту з підтримки інтеграції України до єдиного європейського ринку з використанням Латвії та інших країн Балтії у якості точки входу у форматі DCP (Development Cooperation Partnership).

У рамках здійснення проекту Торговопромислова палата Латвії спільно з ТПП України, відповідно до регламенту проекту, за активного сприяння Посольства України в Латвії та особисто пана Посла О. Міщенка, а також у співпраці з командою Торгового Дому України в Латвії, представником ТПП України в Латвії О. Петровим та представником ТПП Латвії в Україні В. Редьком організують онлайннавчання для представників малого та середнього бізнесу України.

У ході проекту передбачені заходи із встановлення ділових контактів, підвищення кваліфікації, запровадження стандартів ЄС та міжнародних стандартів, підвищення конкурентоспроможності та експортного потенціалу українських компаній, насамперед МСБ, налагодження ділової співпраці між бізнесом України та країн Балтії.

Проект реалізується за фінансової підтримки Держдепартаменту США.

Цільова група проекту представники малих та середніх українських компаній, що працюють у сфері переробки відходів, поновлюваної енергетики, харчовій та деревообробній галузі, фахівці ІКТсектору, а також неурядові організації (далі NGO), пов’язані з цими галузями.

Реалізація проекту розрахована на 2021 (IVй кв.) 2022 (ІІІй кв.) рр.

Основні етапи проекту:

28 жовтня 2021р. (відбувся за графіком) загальний вебінар для всіх учасників (потреби та можливості ринку Латвії та ЄС, ситуація та тенденції у кожному секторі, Круглий стіл між підприємцями України та Латвії).

29 листопада 2021р. (відбувся за графіком) вебінар для учасників із секторів харчової та деревообробної промисловості (правові аспекти, інновації, вимоги ЄС).

28 січня 2022р. (10.00 14.00) вебінар для учасників із секторів переробки відходів та поновлюваної енергетики (правові аспекти, інновації, вимоги ЄС).

Березень 2022р. вебінар для представників NGO (інструменти діалогу між державою, NGO та бізнесом, роль та позиція торгових палат щодо законодавчих ініціатив, рівні лобіювання та пріоритети політики ЄС).

Травень 2022р. ознайомча поїздка No1: чотириденний візит для 10 представників сектору переробки відходів та поновлюваної енергетики та 5 представників NGO (відвідання латвійських компаній, В2В та інші заходи).

Червень 2022р. ознайомча поїздка No 2: чотириденний візит для 10 представників деревообробної та харчової галузі та 5 представників NGO (відвідання  латвійських компаній, В2В та інші заходи).

До участі запрошуються:
керівники та провідні фахівці малих та середніх підприємств, що належать до 4х зазначених галузей (переробка відходів, поновлювана енергетика, деревообробка, харчова промисловість, у т.ч. фахівці ІТ, що працюють у цих галузях).

Належність підприємства до МСБ визначається відповідно до критеріїв ЄС https://ec.europa.eu/growth/smes/smedefinition_en

представники неурядових організацій (галузевих об’єднань, асоціацій бізнесу, торгових палат тощо, пов’язані із вищезазначеними галузями).

Вартість участі для відібраних учасників покривається за рахунок проекту.

Всі учасники повинні володіти англійською мовою (базовий рівень).
Зважаючи на вищевикладене, просимо надати сприяння у залученні відповідних учасників для даного проекту і розповсюдити цю інформацію серед потенційно зацікавлених підприємств МСБ з вищезазначених галузей.

Звертаємо увагу, що цільовою групою вебінару 28 січня п.р. є представники галузі переробки відходів та поновлюваної енергетики, проте інші учасники проекту у разі зацікавленості також можуть долучитися до участі у цьому вебінарі.

Реєстрація https://forms.gle/iXSyHr8XipnMfmhj6

Контакти для довідок:
Валерія Забашта, т. +38 (044) 584 28 15, м. 050 366 49 97,
zvazed@ucci.org.ua
Ольга Бондаренко, т. (044) 461 98 07 08, м. 067 216 17 82,
boiier@ucci.org.ua

Додатки:
Інформаційний лист
керівнику підприємства 2 арк.
Програма вебінару 28.01.2022р.

Версія для друку
Версія для друку