Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Міжнародна виставка та конференція «Торгівля і послуги - 2019»
Міжнародна виставка та конференція «Торгівля і послуги – 2019»

10-11 квітня 2019 року, м.Ашгабат, Туркменістан, відбудеться міжнародна конференція та виставка-ярмарок «Торгівля і послуги – 2019».
Організаторами заходу виступають Міністерство Торгівлі і зовнішньоекономічних зв’язків Туркменістану, Державна Товарно-сировинна біржа та Торгово-промислова палата Туркменістану.
Тематику міжнародній конференції становитимуть питання розвитку електронної торгівлі, маркетинг та просування товарів, Смарт цілі у торгівлі та послугах, торговельно-розважальні центри – як елемент міської інфраструктури послуг, нові торговельні технології в оптовій та роздрібній торгівлі.
На виставці-ярмарку будуть представлені: торгівельне обладнання, спеціалізовані апарати-вендінги для штучних товарів (торгівельні автомати харчових продуктів, автомати напоїв тощо), автоматизовані системи торгівлі, різні непродовольчі товари для дому та побуту, товари для домашнього господарства, товари для спорту та активного відпочинку, суха бакалія, безалкогольні напої, вироби зі шкіри, текстильна продукція та взуття.
Крім того, послуги у сфері торгівлі будуть демонструватися у таких розділах: дизайн торгівельних вітрин, рекламні вивіски та інші пристосування для просування товарів, безпеку і системи відеоспостереження в торгових точках, обладнання для підприємств громадського харчування, готелів, ресторанів та інших підприємств індустрії гостинності, послуги з логістики та просування товарів, бізнес-платформи для магазинів, замовників та постачальників товарів.

На думку Посольства, участь представників ТПП України та зацікавлених українських компаній у Міжнародній туристичній виставці «Торгівля і послуги – 2019» має стати поштовхом для активізації двостороннього українсько- туркменського співробітництва в сфері торгівельно-економічній сфері, а також важливим кроком у контексті розширення комерційних зв’язків та збільшення кількості українських компаній на ринку Туркменістану.
ТПП Туркменістану надаватиме всебічну підтримку, включаючи візове запрошення та організацію двосторонніх зустрічей за бажанням експонентів з представниками ділових кіл Туркменістану.
Звертаємо Вашу увагу, шо можливе виникнення проблем при реєстрації, якшо використовуються електронні ящики сервісів: ukr.net та gov.ua. У зв’язку з цим, краще використовувати поштові скриньки gmail.com.
Більше інформації про умови участі можна дізнатися за телефоном: +993 (12) 39 88 81 (Бахара), E-mail: bahar8Q2Q.exibition@gmail.com.
Інші контаки: +993 (12) 39 88 38; факс: +993 (12) 39 88 71; E-mail: exhibition@cci.gov.tm, atanepes.wes@gmail.com.

Версія для друку
Версія для друку