Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Міжнародна виставка PHILOXENIA 8-10 листопада 2019
Міжнародна виставка PHILOXENIA 8-10 листопада 2019

8-10 листопада 2019 року у м.Салоніки (Греція) відбудеться міжнародна виставка PHILOXENIA. Виставка організовується за підтримки та під егідою Міністерства туризму Греції, за участі як експонента Грецької національної організації туризму, а також усіх основних національних туристичних органів (SETE, HATTA, HHF, HCoH).

Протягом своєї 35-річної історії існування, PHILOXENIA вважається однією з найуспішніших виставок для сектору туризму і є найбільшим виставковим заходом подібного спрямування у Південно-Східній Європі. У минулому році у виставці брали участь 400 експонента з 46 країн, відбулося близько 4000 двосторонніх зустрічей.

Разом з PHILOXENIA відбудеться виставка готельного обладнання HOTELIA 2019, на якій будуть представлені новітні тенденції та розробки в будівництві, реконструкції, оздобленні та обладнанні туристичних об’єктів.

За попередньою домовленістю з організаторами виставки стенд площею 12 квадратних метрів може бути наданий безкоштовно. Разом з тим, необхідно сплатити 228 євро за встановлення зазначеного стенду та реєстраційний внесок 100 євро плюс ПДВ.

Детальну інформацію про виставку можна отримати за посиланням http://philoxenia.helexpo.gr/en 

Контакти: +30 2310 291188, e-mail: philoxenia@helexpo.gr

У разі зацікавленості, Посольство готове надавати сприяння українським учасникам під час підготовки та участі у виставці.

План виставки

Заявка на участь

Опис (БРЕНДИ / ФІРМИ ПРЕДСТАВЛЕНІ)

Експонати

Буклет

Версія для друку
Версія для друку