Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Міжнародна універсальна виставка в м.Салоніки TIF 2022 10-18 вересня
Міжнародна універсальна виставка в м.Салоніки TIF 2022 10-18 вересня

До ТПП України надійшла інформація від Консульства України в Салоніках про те, що в період з 10 по 18 вересня ц.р. в м.Салоніки проходитиме Міжнародна універсальна виставка TIF 2022.

Міжнародна універсальна виставка є найбільшим виставковим заходом в Греції і на Балканах. Щороку участь у виставці беруть понад 1500 учасників з близько 50 країн світу, які представляють свою продукцію в таких галузях як енергетика, сільське господарство, аерокосмічна, машинобудування, харчова, будівництво, інформаційні технології, легка промисловість, туризм тощо. Виставка проходить в 16 павільйонах на території понад 60 тис.кв.м. Традиційно участь у відкритті виставки беруть Прем‘єр-міністр Греції та члени грецького уряду.

На думку Консульства, участь українських підприємств у зазначеній виставці стала б важливим чинником у справі розвитку українського експорту до Греції і сприяла б налагодженню прямих ділових контактів з грецькими та іноземними партнерами.

У цьому зв’язку Консульством було проведено зустрічі з керівництвом виставкового центру HELEXPO, яке висловило готовність надати на безкоштовній основі площу для українського стенду (за виключенням вартості облаштування стенду).

У разі зацікавленості і готовності українських підприємств взяти участь у виставці, готові провести подальші премовини щодо умов участі українських підприємств у роботі виставки.

Комерційна пропозиція

tel.: +38 044 461 98 08 /+380955466509 (Viber, WhatsApp, WeChat, Telegram)
email: ast-ier@ucci.org.ua / dept.ier@gmail.com
Версія для друку
Версія для друку