Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Міжнародна машинобудівна виставка в м.Брно
Міжнародна машинобудівна виставка в м.Брно

Дніпропетровська торгово-промислова палата за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Посольства України в Чеській Республіці, у співробітництві з чеською ТПП країн СНД та Міністерством Промисловості та торгівлі Чехії запрошують Вас до участі у міжнародній машинобудівній виставці в м. Брно (Чехія) та бізнес-форумі відповідно галузевої специфіки.

З 7 по 11 жовтня 2019 року у виставковому центрі м. Брно відбудеться міжнародна машинобудівна виставка MSV 2019 – найбільший галузевий огляд продукції і технологій в регіоні Центральної та Східної Європи.

Ключові напрями:

 • гірничодобувне, металургійне, ливарне обладнання та техніка для керамічної і скляної промисловості;
 • матеріали і компоненти для машинобудування; 
 • приводи, гідравлічні і пневматичні системи, холодильна техніка та системи кондиціонування;
 • енергетика і потужнострумова електротехніка; 
 • електроніка, автоматизація та вимірювальна техніка;
 • екотехніка; 
 • наукові дослідження, фінансові послуги;
 • транспорт, маніпуляції, промислова упаковка, складування, логістика. 

Також традиційно значну увагу приділяють питанням діджиталізації технологічних процесів, впровадженню інноваційних ідей, ІТ-рішень. В черговий раз буде зроблено акцент на темі «Трансфер технологій та інновацій», що дозволить широко презентувати науково-дослідницькі розробки для промислового використання, щільний зв’язок вищих навчальних закладів з підприємствами.

Виставка має великий міжнародний резонанс, тому що її головною темою є світове майбутнє індустрії. Щорічно в заході приймає участь щонайменше 1600 експонентів й понад 80 000 відвідувачів, 47% з яких – зарубіжні гості. Серед відвідувачів висока кількість фахівців галузі, 70% яких безпосередньо приймають рішення щодо інвестицій, третина – вищий менеджмент. Вже багато років поспіль усі площі виставкового центру продаються за декілька місяців до початку події!

З огляду на це Дніпропетровська торгово-промислова палата запрошує підприємців малого, середнього і великого бізнесу, які планують стратегічний розвиток своїх компаній, вже зараз приєднуватися до формування бізнес-делегації до Чехії. Представники сектору промисловості України за підтримки Палати у рамках виставкових направлень отримають наступні можливості:

 • презентувати власне підприємство;
 • в процесі заходу зав’язати корисні знайомства, що нададуть імпульсу подальшому міжнародному співробітництву компаній;
 • провести перемови у форматі В2В під назвою «Контакт – Контракт» з представниками бізнесу інших країн щодо можливих попередніх домовленостей про співпрацю в тій чи іншій сфері промисловості тощо.

Міжнародна виставка MSV в Брно визнана однією з провідних виставок й найважливішою подією для всього промислового комплексу країн Східної й Центральної Європи. Проводиться щорічно з 1958 року за підтримки Союзу промисловості і транспорту Чехії, чеського Союзу виробників й постачальників машинобудівної техніки, Чесько-Моравської електротехнічної асоціації, а також уряду Чеської Республіки. Є не лише подією року для промисловості Чехії, а й справжньою сценою для демонстрації досягнень європейських виробників, де підприємці і влада мають унікальну можливість прямого діалогу.

Планується велика супровідна програма – форуми, конференції, семінари, Салон ділових можливостей «Контакт – Контракт» В2В Fair, бізнес-дні країн СНГ. У рамках домовленості між Дніпропетровською торгово-промисловою палатою та Посольством Чеської Республіки в Україні під час проведення Дніпровського економічного форуму DEF 2018 було обговорено організацію в м. Брно у рамках виставки бізнес-форуму за участю провідних підприємств Дніпропетровського регіону. На заході планується презентація регіону, обмін цінним досвідом, налагодження партнерських контактів для майбутньої співпраці, пошуку нових можливостей взаємовигідного торгово-економічного співробітництва, поглиблення кооперації в перспективних для нашого регіону галузях. Потенціал Дніпропетровщини та чеський досвід європейської інтеграції може стати локомотивом розвитку не лише економік двох країн, але й внести свою лепту в розвиток та інтенсифікацію економічних процесів в Європі.

У жовтні 2019 р. виставка MSV буде проводитися спільно з рядом технологічних виставок, таких як:

 • міжнародна виставка металообробки і формовки;
 • 10-а міжнародна виставка транспорту і логістики;
 • міжнародна виставка ливарної промисловості;
 • міжнародна виставка зварювальної техніки;
 • міжнародні виставка технологій для обробки поверхонь;
 • міжнародна виставка пластмас, гуми та композитів.

Компанії, які увійдуть до складу делегації, мають можливість розглянути участь безпосередньо в зазначених виставкових заходах. А також, за умови завчасної реєстрації, безкоштовно долучитись до роботи коопераційної біржі у форматі «B2B» «Контакт-Контракт». Умови оплати оренди площі та інших послуг можна ознайомитися за посиланням:
https://www.bvv.cz/en/msv/.

Також є можливість суттєво знизити вартість участі підприємств-учасників у виставці за рахунок концепту розподілу витрат на загальний регіональний стенд, в межах якого можуть бути оформлені робочий простір кожної компанії та посилена робота щодо запрошення на український стенд потенційних партнерів за підтримки чеської ТПП країн СНД (www.komorasns.cz), Посольства України в ЧР, системи планування ділових перемовин «Салон ділових можливостей «Контакт – Контракт» В2В Fair, а також промо-програми заходів Дніпропетровського регіону.

У разі попередньої зацікавленості щодо участі, а також для обговорення організаційних деталей, прохання безпосередньо контактувати з віце-президентом Дніпропетровської торгово-промислової палати Сергієм Кучерявенком за тел.: (056)374-94-13 (12), e-mail: kucheryavenko.serg@dcci.org.ua.

Детальна концепція візиту викладена на сайті Дніпропетровської ТПП https://cci.dp.ua/news-reader-ru/items/mizhnarodna-mashinobudivna-vistavka-msv-2019.html

Версія для друку
Версія для друку