Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Італійсько-український бізнес-форум
Італійсько-український бізнес-форум

Відповідно до інформації отриманої від Мінекономрозвитку України та Посольства України в Італійській Республіці 13 червня 2019 року в Римі (Італія) відбудеться італійсько-український бізнес-форум.

Організаторами форуму з італійської сторони виступають Конфедерація італійської промисловості Confindustria, Посольство Італійської Республіки в Україні та Посольство України в Італійській Республіці.

У форумі візьмуть участь Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Анатолій Кінах, Президент УСПП, пан Манліо Ді Стефано, заступник державного секретаря з іноземних справ і міжнародної співпраці Італії, посли обох держав, а також широке коло італійських підприємців.

Робота форуму буде зосереджена на найбільш перспективних галузях українсько-італійської співпраці, а саме інфраструктура, енергетика і енергоефективність, агропромисловість, а також інвестиції та фінансові інструменти. Проект програми форуму додається.

ТПП України також організовує ділову програму 14 червня, яка включає зустріч в ТПП Італії та інших установах, що знаходяться в Римі. Детальну програму ділової місії до Риму та умови участі надішлемо згодом.

ТПП України буде вдячна за розгляд можливості взяти участь в бізнес-місії до Італії та долучити до складу української делегації членів Вашої регіональної торгово-промислової палати України.

За додатковою інформацією та щодо підтвердження участі просимо звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа – Анна Гусак (ast-ier@ucci.org.ua, +38 095 54 66 509)

Програма

Версія для друку
Версія для друку