Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи » Грецько-Український бізнес-форум 26-29 листопада 2019
Грецько-Український бізнес-форум 26-29 листопада 2019

26-29 листопада ц.р. в Афінах пройде Грецько-Український бізнес-форум (проект програми заходу додається).

Зазначений захід відбуватиметься за участі представників ділових кіл Греції, Федерації підприємців Греції, торгових палат мм.Афіни та Пірей. Ключовими напрямками Грецько-Українського форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації.

Програмою форуму також передбачені відвідання виробничих потенціалів мм.Патри та Ламія (аграрна, харчова, хімічна промисловості), а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

Торгові палати Пірей та Афіни як партнери з грецької сторони беруть на себе витрати на оренду приміщень для проведення бізнес-форуму та зустрічей, рекламу заходу, запрошення грецьких учасників.

З української сторони співорганізатором виступає ГС “Міжнародний центр сприяння підпримництву”. Контактна особа: Пахній Володимир Васильович, тел.068 599 33 22, електронна пошта: icpe.ua@gmail.com

Рівненська ТПП взяла на себе ініціативу щодо організації самостійної автобусної поїздки на згаданий форум і наразі за підтримки ТПП України працює над залученням до неї представників бізнесу українських регіонів.

Контактною особою з організації поїздки від Рівненської ТПП є начальник відділу оргроботи, сприяння підприємництву, ЗЕД та виставкової діяльності ДУБАРЕЦЬ Олександр Леонідович, тел. (0362) 26 85 85, 26 96 74, EMail:  sasharcci@gmail.ru, office@rcci.rivne.com.

Рівненська торгова палата бере на себе вирішення всіх логістичних питань (транспорт, переїзди згідно програми, проживання у готелі, тощо).

Вартість поїздки становить 12.200 ГРН. (без ПДВ) і включає:

– трансфер комфортабельним автобусом за маршрутом Рівне-Салоніки-Афіни-Рівне

– супровід представника Рівненської палати впродовж усієї програми

– проживання 2 ночі у 3-зірковому готелі у м. Салонікм

– проживання 2 ночі у 3-зірковому готелі у м. Афіни

– оргвитрати

Виїзд планується з м. Рівне – 24.11.2019р., повернення – до м. Рівне 01 грудня 2019р.

Враховуючи вищевикладене, прохання розглянути ініціативу Рівненської ТПП та поінформувати про цю пропозицію представників регіонального бізнесу. (Лист Рівненської ТПП щодо організації поїздки на форум з умовами участі додається).

У разі зацікавленості прохання звертатися до Рівненської ТПП за контактами

ДУБАРЕЦЬ Олександр Леонідович, тел. (0362) 26 85 85, 26 96 74,

EMail sasharcci@gmail.ru, office@rcci.rivne.com.

Версія для друку
Версія для друку