Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Календар міжнародних заходів/подій » Графік міжнародних виставкових заходів в Азербайджані
Графік міжнародних виставкових заходів в Азербайджані

Інформуємо, що 30 квітня 2020 р. в Азербайджанській Республіці було затверджено новий графік міжнародних виставкових і конференційних заходів на період вересень 2020 – листопад 2021 рр.

Відповідна робота була проведена у рамках дій Уряду АР з протидії негативному впливу пандемії коронавірусу COVID-19 на економіку та зовнішньоекономічні зв’язки Азербайджану. З урахуванням зазначеної глобальної проблеми були змінені не лише терміни проведення виставкових заходів, а й видозмінено виставкові розділи та тематику експонентів. Зокрема, більш масштабного наповнення набули розділи, які включають представлення організаційно-управлінських систем бізнесу та виробництва продукції із застосуванням IT-індустрії, а також галузей, які спрямовані на забезпечення високого рівня медичного обслуговування, продовольчої та екологічної безпеки.

Головною метою виставкових заходів в Азербайджані визначено підвищення продуктивності праці в усіх галузях економіки шляхом розвитку місцевого виробництва і масштабного застосування новітніх світових технологій.

Інформація про міжнародні виставки та конференції в Азербайджанській Республіці (виставковий сезон вересень 2020 – листопад 2021 рр.)

Версія для друку
Версія для друку