Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Форум Україна-Польща 28 липня

28 липня 2022 року (четвер) відбудеться українсько-польський форум “”Можливості логістичної інфраструктури (портів) Польщі для збільшення експорту-імпорту з Україною”.

Організаторами заходу виступають УСПП та найбільші бізнес-федерації Польщі: Польсько-українська господарча палата, Роботодавці Польщі та федерація Lewiatan.

Форум зі польськими колегами присвячений найбільш актуальній економічній проблемі на сьогодні для України, а саме можливостям використання транспортного та логістичного потенціалу Польщі задля розблокування українського експорту.

У заході візьмуть участь профільні представники польських портів – Гданська та Гдині, які презентуватимуть особливості своєї роботи у поточний період.

Учасники заходу – українські експортери матимуть змогу задати практичні запитання представникам портів стосовно можливостей транспортування своїх товарів (передусім зернової та агропромислової продукції) через польські порти.

Форум відбудеться у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.

Початок – о 15.00

Участь безкоштовна. Посилання для приєднання до відеоконференції буде надіслано на сказаний під час попередньої реєстрації e-mail.

Звертаємо вашу увагу на обов’язковість попередньої реєстрації, яка здійснюється шляхом заповнення анкети учасника за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2WMqN5z_LdBTN-5jiulcZEx9qeNvVrFwjPmQoEhTd12HYrw/viewform

Контактна інформація: м.т. +380503533402, e-mail: ved3@uspp.org.ua

Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна

ЗАПРОШЕННЯ      ПРОГРАМА

Версія для друку
Версія для друку