Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні виставки, ярмарки, форуми, конференції » Форум розвитку туризму Україна-Португалія
Форум розвитку туризму Україна-Португалія

За сприяння Представника ТПП України, Посольства України в Португальській Республіці здійснюється підготовка української делегації до участі у «Форумі розвитку туризму Україна-Португалія» (12.03.2019 р., 9.00-14.00, м.Лісабон, готель Dom Pedro Palace).

Захід організовується з метою налагодження прямих контактів між діловими колами України та Португалії у сфері туризму, що сприятиме пожвавленню взаємовигідного співробітництва. Форум орієнтований на представників туристичних компаній України, міжнародних операторів, туристичних комплексів, баз відпочинку, оздоровчих центрів, міжнародних перевізників, готелів, державних установ з розвитку туристичної галузі України, муніципалітетів та регіональних торгово-промислових палат.

Португальську сторону представлятимуть на заході туристичні компанії і оператори, готелі, центри розваг, представники уряду (AICEP, Turismo de Portugal), транспортні компанії. Участь у форумі, а також розміщення стендів для українських компаній є безкоштовними. Крім того, українські учасники форуму матимуть можливість проживати у п’ятизірковому готелі Dom Pedro Palace за спеціальним низьким тарифом.

Форум проходитиме за день до початку Міжнародного туристичного ярмарку «BTL 2019» (13-17.03.2019 р., м.Лісабон, Bolsa Turismo de Lisboa).

Учасники «Форуму розвитку туризму Україна-Португалія» отримають безкоштовне запрошення на згаданий туристичний ярмарок.

Контактна особа від ТПП України – головний спеціаліст Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України В.А.Жуля, тел. +044 461 98 07.

Проект програми заходу

Перелік компанія, які вже підтвердили свою учасьт у заході

Версія для друку
Версія для друку