Вiнницька торгово - промислова палата
Мапа сайту
(0432) 53-00-07
Головна » Медіа » Міжнародні заходи, форуми » Food Industry Business Congress, 18 квітня
Food Industry Business Congress, 18 квітня

Оптова компанія з литовським капіталом ТОВ «Понтік Трейдінг» (PonticTrading) має честь запросити Вас взяти участь у нашому заході «Food Industry Business Congress», який проводиться в рамках проекту“Europe Shares” за партнерства з Посольством Литовської Республіки в Україні.

Проект“Europe Shares” реалізується спільно з асоціацією литовських виробників Baltic Gastronomy Leaders (BGL) для просування високоякісних продуктів харчування і напоїв на ринках Литви, Латвії, Естонії, Кореї, ОАЕ, США, Англії, Іспанії, Польщі, Японії, Казахстану, Південної Кореї, США, Гонконгу та України.

PonticTrading поряд з імпортом та дистрибуцією проводить дегустації та акції з продажу в роздрібній торгівлі, здійснює онлайн-продаж, організовує різні ділові та торгові заходи, тренінги, виставки та діловий супровід. Наша компанія має досвід продажів на українському ринку і дотепер співпрацює з такими компаніями як UPG, WOG, NEFTEK, AMICENERGY, BVS, AVANTAGE-7, ROZETKA, UKRAINASSPIRIT, ТМ «ГЕТЬМАН», «CARPATIA», «DELICIA», «PIZZETTACHIPS», працює з дистриб’юторами західного і східного регіону, а також має склади в Київській області і свою логістику.

Тематика заходу: Стан українського рітейлу під час війни та перспективи подальшого розвитку. Специфіка здійснення зовнішньо-економічної діяльності.

Мета заходу: встановлення корисних бізнес-контактів, спілкування, обмін ідеями, створення нових можливостей на основі ділової репутації.

Будемо раді бачити Вас серед учасників заходу та всіляко заохочуємо залученню зацікавлених у тематиці заходу представників українського бізнесу.

Подія відбудеться 18.04.2024 року о 10.30 у конференц-залі готелю CityHotelKyiv, вулиця Богдана Хмельницького, 56А.

За детальною інформацією та для передачі контактів звертайтесь за номером телефону +380997117738.

Версія для друку
Версія для друку