Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » (Ua) Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
(Ua) Щодо міжнародних тендерів, які проводяться в Туркменістані
Tue, 28 January 2020, 16:35

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

На виконання п. 1.4. Генеральних директив відділам з економічних питань ЗДУ, затверджених розпорядженням МЗС України від 13.01.2012 р. № 7, надсилаємо інформацію щодо міжнародного тендерного конкурсу на надання нафтопромислових послуг при бурінні глибоких свердловин на нафту і газ (додається).

Для участі в тендері необхідно:
– подати письмову заявку (заявки від компаній, зареєстрованих або які мають рахунки в офшорних зонах, не приймаються) про бажання брати участь у тендері, зазначити повну назву учасника, правовий статус, країну реєстрації, банківські реквізити та інформацію про діяльність;
– ознайомитись із Законом Туркменістану «Про тендери на поставку товарів, виконання робіт, надання послуг для потреб держави» (за посиланням: http://www.turkmenistan.gov.tm/7icN7949) та з «Порядком проведення тендера» (за посиланням :http://ngo-turkmenistan.org/librarv/legislation/regulations/porvadok- provedeniva-tenderov-po-vvboru-postavshchikov-tovarov-rabot-i-uslug/) і переліком документів, необхідних для участі в тендері;
– отримати геолого-технічне завдання і основні умови контракту;
– отримати рахунок на оплату коштів у розмірі 1 500 дол. США або еквівалент у туркменських манатах (без ПДВ та банківських послуг).

Рахунок для перерахунку коштів буде наданий після подачі письмової заявки.
Необхідна інформація та геолого-технічне завдання є на сайті: http:// www.oilgas.gov.tm.
Заявки і пропозиції приймаються в ДК «Туркменгеологія» за адресою: м.Ашгабат, Арчабіл шайоли, 56.

Додаток: згадане, в табличній формі, на 1 стор.

Print
Print