Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Commercial offers » Пошук інвестиційних проектів
Пошук інвестиційних проектів
Thu, 01 September 2022, 12:34

З метою залучення приватного сектору до відбудови України, підтримки бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проектів, що сприятимуть відновленню економіки України, UkraineInvest розпочав пошук інвестиційни х проєктів. Імплементація таких проєктів може стати невіддільною складовою процесу відновлення в частині розвитку підприємництва та залучення українського бізнесу в регіональні та глобальні ланцюги постачання.

Готові до реалізації проєкти будуть презентовані інвестиційній спільноті під час заходу Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair, який відбудеться 29 вересня 2022 р. в онлайнформаті. Це платформа для ефективної взаємодії урядових організацій, власників інвестиційних проєктів та міжнародної бізнесспільноти з метою залучення інвестицій та відбудови України. Проєкти на нижчій стадії готовності будуть опубліковані в UkraineInvest Guide універсальному довіднику для іноземних інвесторів, які розглядають інвестиційну діяльність в Україні.

Онлайнформа, щодо пошуку зазначених проєктів, опитувальника доступна за посиланням: https://forms.gle/ByzggiwGVZShpqcr9, та відкрита для заповнення до 10 вересня (контактна особа щодо питань збору проектів Оксана Ткачук, в.о. керівника Управління залучення та супроводження Установи oksana.tkachuk@ukraineinvest.gov.ua).

Детальніше про захід Rebuilding Ukraine with the Private Sector: International Investment Fair можливо дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3QgpuqK.

Print
Print