Vinnytsia Chamber of Commerce and Industry
Sitemap
(0432) 53-00-07
Home » Media » Seminars, trainings, meetings » (Ua) Навчання у сфері публічних закупівель
(Ua) Навчання у сфері публічних закупівель

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Зважаючи на постійне реформування законодавства у сфері публічних закупівель та з вступом у дію нової редакції Закону «Про публічні закупівлі» з 19 квітня 2020 року проводити спрощені закупівлі Прозорро може тільки Уповноважена особа. А з 1 січня 2022 року Уповноважена особа буде проводити всі закупівлі.

Згідно з 2 абзацом частини восьмої статті 11 нової редакції Закону 1 січня 2022 року – проходження тестування на веб-порталі для уповноваженої особи з метою підтвердження свого рівня володіння необхідними знаннями у сфері публічних закупівель буде обов’язковим.

Зважаючи на вище викладене та з огляду на важливість та необхідність підтримки компетентності фахівців, які здійснюють проведення процедур закупівель у вашій установі, повідомляємо про формування та проведення семінарів з питань публічних закупівель на базі Вінницької ТПП на регулярній основі.

Вартість участі в навчанні складає 2100 грн з особи, враховуючи ПДВ та включає консультації під час проведення курсів, забезпечення нормативно-правовою літературою, кави-брейк та повноцінні обіди.

Для дитячих будинків та інтернатів вартість навчання становить 1500 грн з особи.

По завершенню навчання видається Сертифікат.

Графік проведення навчань на 2022 рік:

  • 03 – 04 березня

Вартість участі у навчанні в режимі онлайн за допомогою сервісу для проведення онлайн-конференцій Zoom складає 1500 грн з особи та включає консультації під час проведення курсів.

Орієнтовна програма навчання фахівців у сфері публічних закупівель

Лектор – Кіт Віктор Миколайович

Форма заявки

Послуга надається відділом організаційного розвитку та комунікацій.
E-mail: travel@cci.vn.ua
Телефон: +38 (0432) 52-07-12

Print
Print